Anasayfa     Doktora Sor     Pratik Bilgiler

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

           »

Prof. Dr. Zafer Kurumlu, Kırışıklıklara organik tedavi

Organik kök hücre ve cilt için bilinen en etkin maddeleri içeren enjeksiyonla cerrahi müdahale gerektirmeden uygulanan ”Mikro Intradermal Injeksiyon (MIIT) Rönesans” yöntemi, mimikleri dondurmadan kırışıklıkların ve sarkmaların tedavi edilmesini sağlıyor.

Dermatoloji uzmanı Prof. Dr. Zafer Kurumlu, Türkiye’de yeni yeni uygulama alanı bulan tekniğin Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olduğunu söyledi.

Tekniğin cerrahi müdahale gerektirmeden enjeksiyonla uygulandığını aktaran Kurumlu, ”Yöntem birçok ürün ve uygulamadan farklı. Bu farklardan biri mimikleri asla dondurmaması. Bu yöntemle kişi kas ve mimik hareketlerini tamamen doğal şekilde kullanmaya devam edebiliyor. Bu arada da kırışıklıklardan kurtuluyor. Uygulanan bölgede toparlama ve sıkılaşma meydana geliyor. Tekniğin bir diğer önemli farkı da içeriğinde cilt için tüm etkin maddelerin yanında organik kök hücre de içermesi” dedi.

Aranan Kelimeler:

Prof. Dr. Zafer Kurumlu, Kırışıklıklara organik tedavi hastalığı ile ilgili doktoru teşhisi laboratuvar testleri belirtileri ve tedavisi hakkın da aşağıda yazı resim ve videolar sunulmuştur

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

           »
03 Mart 2013
.


 

Sizde bu konu ile ilgili yorum yapabilir Soru Sorabilirsiniz

Yorum yaparken veya Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz