Prof. Dr. Zafer Kurumlu, Kırışıklıklara organik tedavi

Organik kök hücre ve cilt için bilinen en etkin maddeleri içeren enjeksiyonla cerrahi müdahale gerektirmeden uygulanan ”Mikro Intradermal Injeksiyon (MIIT) Rönesans” yöntemi, mimikleri dondurmadan kırışıklıkların ve sarkmaların tedavi edilmesini sağlıyor.

Dermatoloji uzmanı Prof. Dr. Zafer Kurumlu, Türkiye’de yeni yeni uygulama alanı bulan tekniğin Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olduğunu söyledi.

Tekniğin cerrahi müdahale gerektirmeden enjeksiyonla uygulandığını aktaran Kurumlu, ”Yöntem birçok ürün ve uygulamadan farklı. Bu farklardan biri mimikleri asla dondurmaması. Bu yöntemle kişi kas ve mimik hareketlerini tamamen doğal şekilde kullanmaya devam edebiliyor. Bu arada da kırışıklıklardan kurtuluyor. Uygulanan bölgede toparlama ve sıkılaşma meydana geliyor. Tekniğin bir diğer önemli farkı da içeriğinde cilt için tüm etkin maddelerin yanında organik kök hücre de içermesi” dedi.

Aranan Kelimeler:

Doktor Deva

Sorunuz varsa aşağıda ki linke tıklayın Deva

Doktora Soru Sormak için Tıklayın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>