Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva
Anasayfa > Sırtımda ki sivilceler sorunum aknetrent Hastalığı ve Tedavisi

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

           »

Sırtımda ki sivilceler sorunum aknetrent

Soru :

hocam merhabalar ben sırtımdaki sivilcelerden dolayı dr.gittim bana aknetrent verdi 2.ayımdayım 4 ay kullancam kan tahlili yaptırdık ve başladık .bu ilacın akciğerleri tahrip ettiğini söylüyor arkadaşlarım korkuyorum bi zararı olur mu doktoruma söyledim oda karaciğer enzimlerini takip edyorum korkmana gerek yok dedi endişeliyim bana yardımcı olurmusunuz saygılar hürmetler.

Cevap

Bazı yan etkileri fazla o yüzden her ay düzenli takip etmek gerekiyor özelikle karaciğer enzilerini

Aranan Kelimeler:

Etiketler: , ,

07 Ekim 2011

“Sırtımda ki sivilceler sorunum aknetrent” için 4 Yorum

  1. aysel diyor ki:

    sevgili hocam hipertansiyonum var ilaç kullanıyorum ama yine başım ağrıyor başım neden çok ağrıyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  2. aysel diyor ki:

    sayın hocam merhaba benim koltuk altlarımda komple kahverengi oda benim pskolojimi bozuyor her hangi bir acıcı jel veya ilaç öneriyormusunuz ..başka bi yerde yok sadece koltuk altımda beni nasıl aydınlatırsınız. ..simdiden teşekkürler

Sizde bu konu ile ilgili soru sorun veya ek bilgi verin

Sorunuz bu konu ile ilgili değilse buraya tıklayarak yeni bir soru sorun. Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz