20 günde hastalık belli olur mu

yurt dısındayım ve bundan 20 gun once bır kızla bırlıktelıgım oldu korunmasız olarak.Tanıdıgım bır arkadasım ılıskıye gırdıgım kızın eskı sevgılısı AIDS hastalıgına yakalandıgını soyledı.nasıl bır yol ızleyım 20 gunde hastalık kendını belırtıyor mu ?  ınternetten belırtılerı okuyorum ve hıc bırının baslangıcı daha yok bende. test ıcın daha erken oldugunu soyluyorlar ne yapmayılım ?

Cevap

24 günde yapılan hızlı testler var bulunduğunuz ülkeye göre değişebilir testin adı. O  yüzden bir üroloji uzmanına başvurup gerekli testleri yaptırabilirsiniz

“20 günde hastalık belli olur mu” üzerine 2 düşünce

  1. bundan 1 hafta önce aşırı alkollü iken bir kadınla beraber oldum korunmasız bir şekilde.Sora pişman olsamda,artık çok geçti,bu olay bende aşırı derece piskolojik bir baskı kuruyor üzerimde,çökmüş bir durumdayım,,Test yaptırmak istiyorum ama ne yapacağımı ve nasıl yaptıracağımı bilmiyorum,nolur acil bir cvp veriniz,beklemem mi gerek yoksa,yeterli bir zamanmı 1 hafta,bende şuan için bir sıkıntı yok fiziksel olarak,,Lütfen bi cvp.Teşekkür ederim şimdiden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir