Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva

Anasayfa     Doktora Sor     Kadınlara Özel
acnegen Neden Olur

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

           »

acnegen

Soru :

sivilce tedavisi için dr gittim ve bana clindoxyl ve acnegen bunları verdi.. acnegen biliyorum birçok yan etkisi var..clindoxyl bi kaç gün kullandım ve yüzüm pul pul dökülmeye başladı ve en son kullandığımda yüzüm çok yanmıştı sabahleyin kalktığımda kızarmıştı ve göz altlarım şişmişti.. bi kaç gün kullanmadım ama pul pul dökülme devam ediyo bunun için expicial lipo yu kullanabilir miyim? tekrar başlayacam clindoxyl kullnmaya.. bi zararı olur mu?

Sorunuzun Cevabı

Böyle durumlarda ürün tavsiye etmeden cilt yapısını oluşan durumu görmek gerekiyor o yüzden verilen ilaçları düzenli kullanmanız oluşan sonucu göstermek için de bir cilt hekimine muayene olmanız gerekiyor

28 Mart 2011

“acnegen” için 20 Yorum

  1. huzurun__adi diyor ki:

    Mrb öncelikle ben sivilce tedavisi için aknetrende basladım 1 ay bu ilacı kullandım 2.ayımda ise eczane aknetrent kalmadığı için bana aknegen verdi bi farklılık olmadığını aynı ilac oldugunu söyledi dün 1 tane içtim 20 mg brz sonra burnumda kanama oldu aknetrenti 1 ay kullandım hic böyle bi sorun yaşamamıştım sadece dudak catlaması ve kuruluk vardı farklı isimde olması sıkıntı olurmu sizce ??

  2. heyhat diyor ki:

    tek yapmanız geeken ilacı düzenli içip sabretmekk ..

Sizde bu konu ile ilgili soru sorun veya ek bilgi verin

Sorunuz bu konu ile ilgili değilse buraya tıklayarak yeni bir soru sorun. Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz