aknetrent

30 yaşında ve evliyim. yüzümde çok sivilce yok ama çene bölgemde hiç geçmeyen kist gibi sivilceler var, doktor aknetrent verdi, 8-9 ay hamile kalmayacaksın dedi, eşim 8 ay askerde, ben de bu fırsattan istifade kullanmak istedim, artık kurtulmak istiyorum cildimdeki problemden ama yan etkilerinin çok olduğu söyleniyor. belki 1 sene sonra bebek düşünebilirim ama bu ilaç etkisini sürdürür mü endişeliyim…roacutane için öyle diyorlar çünkü en az 5 sene bebek olmaması gerekiyor diyorlar, bu da aynısı anladığım, çok endişeliyim, bilgilendirirseniz sevinirim, ayrıca neden roacutane değil de aknetrent??farkları ne??roacutane verilenler bi kağıt imzaladılarını söylüyolar, benden öyle bişi istenilmedi, şimdiden teşekkürler..

23 yorum “aknetrent

  1. seçil

    Aknetrent kullandım 5 ay ve yanak bolgemde iz kaldı krem kullanmak işe yaramıyor diyorlar ne yapabilirim ?

  2. zerens

    Ben aknetrent kullanmaya baslayali daha dort gun oldu doktor bana sabah 2 aksam 3 tane ic dedi ilaci citikce midem cok fena bulaniyo acaba dozu mu fazla geldi ?

  3. miyemm

    15gündür kullanıyorum sizde bırakmalımıyım kullanmayı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>