Aknetrent kullanımı ve oluşan sonuç

Selam…. 25 yaşındayım…ergenlik döneminden bu yana sivilce sorunum var. aşırı derecede büyük sivilceler değil ama cildimin de yağlı olması sebebiyle ve aşırı stres, sinirlenme durumlarında artan bir sivilce sorunum var. şu ana kadar hep temizleyici losyonlar kullandım fakat bir fayda göstermedi. sivilcelerimin hala geçmemesinden dolayı hastaneye gittim ve doktor AKNETRENT adlı ilacı kullanmamı söyledi. iki gündür doktorumun önerisiyle AKNETRENT adlı ilacı kullanıyorum. 78 kiloyum ve sabah 20, akşam 20 mg kullanıyorum. kan değerlerimde de herhangi bir sorun yok. ilacı kullanmaya başladığım ilk günden sonra sabah kalktığımda yüzümde aşarı bir kızarıklık ve şişlik oluştu…günün devamında akşam saatleri bu şişlik daha da arttı ve göz kapaklarımda ve göz altlarımda da şişlikler meydana geldi. bunun yanı sıra yüzümde yağlar, sivilceler dışarı çıkıyormuş gibi hepsi bi anda ortaya çıktı ve bugün ilacı bırakmaya karar verdim. merak ettiğim bu durumlar geçici midir ya da ne kadar süre sonra bu şişlikten ve bi anda ortaya çıkan sivilcelerder kurtulurum… cevap yazarsanız memnum olurum…….

577 yorum “Aknetrent kullanımı ve oluşan sonuç

 1. KÜBRA

  Aknetrent ürünlerinde domuz katksı var mı ?

  • içeriğini yazarmısınız

   • KÜBRA

    Etkin madde:
    İzotretinoin.
    • Yardımcı maddeler:
    Rafine soya yağı, san balmumu, hidrojenlenmiş soya yağı, kısmen hidrojenlenen soya yağı, jelatin, gliserol, titanyum dioksit (E 171), kırmızı demir oksit (E 172), san demir oksit (E 172)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>