Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva
Anasayfa > Aknetrent kullanımı ve oluşan sonuç Hastalığı ve Tedavisi

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

           »

Aknetrent kullanımı ve oluşan sonuç

Soru :

Selam…. 25 yaşındayım…ergenlik döneminden bu yana sivilce sorunum var. aşırı derecede büyük sivilceler değil ama cildimin de yağlı olması sebebiyle ve aşırı stres, sinirlenme durumlarında artan bir sivilce sorunum var. şu ana kadar hep temizleyici losyonlar kullandım fakat bir fayda göstermedi. sivilcelerimin hala geçmemesinden dolayı hastaneye gittim ve doktor AKNETRENT adlı ilacı kullanmamı söyledi. iki gündür doktorumun önerisiyle AKNETRENT adlı ilacı kullanıyorum. 78 kiloyum ve sabah 20, akşam 20 mg kullanıyorum. kan değerlerimde de herhangi bir sorun yok. ilacı kullanmaya başladığım ilk günden sonra sabah kalktığımda yüzümde aşarı bir kızarıklık ve şişlik oluştu…günün devamında akşam saatleri bu şişlik daha da arttı ve göz kapaklarımda ve göz altlarımda da şişlikler meydana geldi. bunun yanı sıra yüzümde yağlar, sivilceler dışarı çıkıyormuş gibi hepsi bi anda ortaya çıktı ve bugün ilacı bırakmaya karar verdim. merak ettiğim bu durumlar geçici midir ya da ne kadar süre sonra bu şişlikten ve bi anda ortaya çıkan sivilcelerder kurtulurum… cevap yazarsanız memnum olurum…….

Etiketler: , , ,

28 Aralık 2009

“Aknetrent kullanımı ve oluşan sonuç” için 571 Yorum

  1. fatma diyor ki:

    Merhaba bende aknetrent tedavisinde 3.ayımı dolduracağım. Basit yan etkilerin dışında sorunum olmadı şimdiye kadar fakat bu ay adet gecikmesi yaşıyorum 7.günüm olacak. Bu durum normal midir?

  2. remzi diyor ki:

    merhaba ben 7 buçuk aydır kullanıyorum doktor 1 ay daha verdi ilacı benim merak ettiğim konu çevremdeki herkez ciğerlerin mahfoldu diyor gerçekten böyle bişi varmı etkisi nedir ciğerlere veya başka organlara ? Teşekkürler

  3. HASAN diyor ki:

    Merhaba. ben 10 ay aknetrent kullandım.Tedavı bıtelı 4.5 ay oldu. bu kızarıklıklar hala devam edıyor ne zaman gecer acaba. bide bu ızler geeçermi ilerki zamanlarda… Birde benım yuzumde şişkinlik olustu yanak bölgem şişti normal mı acaba tedavı sırasında bunlar olmus olabılır

Sizde bu konu ile ilgili soru sorun veya ek bilgi verin

Sorunuz bu konu ile ilgili değilse buraya tıklayarak yeni bir soru sorun. Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz