Aşılama ve karın ağrısı

merhaba doktor deva
ben 9 mayıs pazartesi günü aşılama yaptırdım.o günden beri ara ara karnımın/göbeğimin alt kısmında ağrı oluyordu ancak bugün karnım acayip şekilde süerekli olarak ağrıyor.oturuken yürürken ayaktayken hiç farketmiyor.Nedeni ne olabilir.Kötü bir sonucun habercisi olabilir mi? Ne yapmalıyım?lütfen yardım edin zor durumdayım.

Cevap

Bu tür ağrılar görülebilir beklemek gerekiyor umarım istediğiniz sonucu alırsınız

5 yorum “Aşılama ve karın ağrısı

 1. hanife

  iyigünler hocam ben bugün aşılama tedevisi oldum aşılamadan sonra çok şiddetli kasık ağrım var akıntılı kanamam oldu bir de karnım şişti bu normal mi? şimdiden teşekkür ederim

 2. yasemin

  annemin son 1 aydır karın agrıları var.aksamları agrı artıyor.şişkinlik oluyor,gaz sıkısması oluyor.annem meme kanseri bunla ne gibi bi ilgisi olabılır.tuvalete cıktıgında rahatlıyor.lutfen cevaplarmısınız cok onemli.

  • sevgili y asemin sindirim ile ilgili bir sorun olabilir beslenmeye dikkat etmeli gazlı yiyeceklerden uzak durmalı

 3. songül

  çok teşekkür ederim güzel dileğiniz için. hamile olup olmadığımı öğrenmek için ben kanda veya idrarda ne zaman test yaptırırsam çıkar doğru sonuç acaba?

  • sevgli songül 12 gün sonra

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>