Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva

Anasayfa     Doktora Sor     Kadınlara Özel
bacak ağrısı,uyuşma,yanma Neden Olur

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

           »

bacak ağrısı,uyuşma,yanma

Soru :

merhaba.
benim sağ bacağımda bilhassa ayakta biraz durunca veya yürüyünce ağrı uyuşma ve yanma hissi oluyor.çeşitli dr.lara gittim.noroloji.beyin cerrahisi ve fizik tedavi uzamanlarına göründüm.gerekli tetkikler yapıldı.ancak her hangi bir şey çıkmadı.ayağımda varis var acaba etkisi olabilirmi? çeşitli ilaçlar kullanmama rağmen sıkıntılarım bir türlü geçmiyor.bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?
tşk.ederim

Etiketler: , , ,

17 Mart 2010

“bacak ağrısı,uyuşma,yanma” için 97 Yorum

  1. gülali diyor ki:

    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Eşim 15 gün önce kalp krizi geçirdi,3 damar tıkalı %99,%90 ve %80 .İnanılır gibi değil.Sigara hayatında içmemiş,alkol yok, kilo yok çok hareketli. Neden böyle oldu anlamadık. 3 damara ilaçlı stent takıldı. Ancak bu krizden çok önce bacaklarında yanma ve gece kramp girdiğinden şikayet edip bir doktora gitmiyordu korkudan. Bu bacak yanma ve kramplarının kalp krizi ile bir ilişkisi olabilir mi? Hangi doktora gitmek gerekir ? Kalp damar mı yoksa nöroloji mi? Tedavisi nasıl olacaktır ?

  2. esra diyor ki:

    Meraba.17 yaşındayım yaklaşık bir aydir uzun süre oturduktan sonra ayağa kalktığımda diz kapaklarimda uyuşma oluyor ortapediye gittim bacaklarimin çok zayıf olduğunu ve bol bol spor yapmam gerektiğini söyledi ancak gecmezse gel röntgen çekelim dedi ama bisi çıkar falan diye gidemiyorum.muane. ederken eyvah kıkırdak dedi bu kötü biseymi yapabileceğim şeyleri söylermisiniz şimdiden teşekkürler..

Sizde bu konu ile ilgili soru sorun veya ek bilgi verin

Sorunuz bu konu ile ilgili değilse buraya tıklayarak yeni bir soru sorun. Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz