bacak ağrısı,uyuşma,yanma

merhaba.
benim sağ bacağımda bilhassa ayakta biraz durunca veya yürüyünce ağrı uyuşma ve yanma hissi oluyor.çeşitli dr.lara gittim.noroloji.beyin cerrahisi ve fizik tedavi uzamanlarına göründüm.gerekli tetkikler yapıldı.ancak her hangi bir şey çıkmadı.ayağımda varis var acaba etkisi olabilirmi? çeşitli ilaçlar kullanmama rağmen sıkıntılarım bir türlü geçmiyor.bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?
tşk.ederim

97 yorum “bacak ağrısı,uyuşma,yanma

  1. gülali

    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Eşim 15 gün önce kalp krizi geçirdi,3 damar tıkalı %99,%90 ve %80 .İnanılır gibi değil.Sigara hayatında içmemiş,alkol yok, kilo yok çok hareketli. Neden böyle oldu anlamadık. 3 damara ilaçlı stent takıldı. Ancak bu krizden çok önce bacaklarında yanma ve gece kramp girdiğinden şikayet edip bir doktora gitmiyordu korkudan. Bu bacak yanma ve kramplarının kalp krizi ile bir ilişkisi olabilir mi? Hangi doktora gitmek gerekir ? Kalp damar mı yoksa nöroloji mi? Tedavisi nasıl olacaktır ?

    • nörolojik bir sorun olabilir öncelikle oraya başvurup genel bir kontrolden geçsin

  2. esra

    Meraba.17 yaşındayım yaklaşık bir aydir uzun süre oturduktan sonra ayağa kalktığımda diz kapaklarimda uyuşma oluyor ortapediye gittim bacaklarimin çok zayıf olduğunu ve bol bol spor yapmam gerektiğini söyledi ancak gecmezse gel röntgen çekelim dedi ama bisi çıkar falan diye gidemiyorum.muane. ederken eyvah kıkırdak dedi bu kötü biseymi yapabileceğim şeyleri söylermisiniz şimdiden teşekkürler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>