Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva
Anasayfa > Baş ağrısı hissi var ve vastarel Hastalığı ve Tedavisi

Baş ağrısı hissi var ve vastarel

Soru :

hocam iyi günler 3 gündür vastarel mr 35 mg isimli ilacı kullanıyorum iyi geldi fakat başımda böyle yoğunluk bağ hissi var beni ağırlaştırıyor sizce zamanla geçermi yoksa hep bu sorunlar devam edermi? saolun şimdiden iyi çalışmalar

Cevap

Baş ağrısı konusunda ayrıntılı bir yazıya aşağıda ki linkten ulaşabilirsniz
http://www.saglikekibi.com/deva/doktora-sor/bas-agrisi-ve-mide-bulantisi-29-haziran.html

Aranan Kelimeler:

Etiketler: ,

05 Ocak 2012

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

»
Soru Sormak için Resme Tıklayın

Sizde bu konu ile ilgili soru sorun veya ek bilgi verin

Sorunuz bu konu ile ilgili değilse buraya tıklayarak yeni bir soru sorun. Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz