Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva

Anasayfa     Doktora Sor     Kadınlara Özel
Bel ve bacaklara vuran ağrı be l fıtığı Neden Olur

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

           »

Bel ve bacaklara vuran ağrı be l fıtığı

Soru :

merhaba deva;
benim adet bitimimden hemen sonra başlayan bel ve bacaklarıma vuran kasık ağrılarım var. karın alt kısmında sağ ve sol ama genelde sağ oluyor birde yanlarımda son olarakta göbek üstünde acımalarım başladı. ağrı kesici almama ramen geçmiyor sürekli ağrıyor. bazen vajinadada yanma şeklinde ağrı oluyor. yansımalı ağrılarmı bilmiyorum. sebebi ne olabilir? (bel eğriliği ve boyun fıtığım var 4tane bunlardan kaynaklanıyor olabilirmi) hafif ateş yapıyor. biraz uzun oldu ama umarım anlatabilmişimdir :( çok acil cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Cevap

Bu durum bel fıtığına bağlı olabilir kontrol etmek gerekiyor bir fizik tedavi uzmanı tarafından görülmesi lazım

Etiketler: , ,

07 Aralık 2011

“Bel ve bacaklara vuran ağrı be l fıtığı” için 4 Yorum

  1. melis diyor ki:

    merhaba size bir sorumdaha olucak cvaplarsanız çok sevinirim..
    daha önce yazmıştım zaten şikayetlerimi falan. şimdiki sorunum adetten 9-10 gün sonra bugün lekelenmem oldu. çok az pembemsi açık renk. sadece sildiğimde peçeteye geliyor. sebebi daha önce yazdıklarımdan kaynakalanıyor olabilirmi? farlutal kullanmıştım adet düzensizliği yapabilirmi?

  2. melis diyor ki:

    göbek çevresi karın ve vajinayada yayılabilirmi fıtık ağrısı? adet ağrısı gibi sanki ama karnımın çeşitli yerlerinde ağrılar var. bu arada 3 ,5 ay önce falan bir ilişkim olmuştu içine boşalma falan omadı ama. ilişkiden ilk ay sonra adt olmuştum sonraki ay olmayınca farlutal kullandım hap bittikten 5 gün içinde adet oldum yani kasım 25inde.7gün sürdü. adet olmadan öncede test yapmıştım negatifti. gebelik ihtimalinden olabilirmi bu ağrı? ilişkiden 2,5 ay sonra yapılan teste tam net çıkmazmıydı sonuç? birde hamilelik söz konusu olsaydı farlutal kullandıktan sonra adet görülebilirmi?

Sizde bu konu ile ilgili soru sorun veya ek bilgi verin

Sorunuz bu konu ile ilgili değilse buraya tıklayarak yeni bir soru sorun. Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz