Bel ve bacaklara vuran ağrı be l fıtığı

merhaba deva;
benim adet bitimimden hemen sonra başlayan bel ve bacaklarıma vuran kasık ağrılarım var. karın alt kısmında sağ ve sol ama genelde sağ oluyor birde yanlarımda son olarakta göbek üstünde acımalarım başladı. ağrı kesici almama ramen geçmiyor sürekli ağrıyor. bazen vajinadada yanma şeklinde ağrı oluyor. yansımalı ağrılarmı bilmiyorum. sebebi ne olabilir? (bel eğriliği ve boyun fıtığım var 4tane bunlardan kaynaklanıyor olabilirmi) hafif ateş yapıyor. biraz uzun oldu ama umarım anlatabilmişimdir 🙁 çok acil cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Cevap

Bu durum bel fıtığına bağlı olabilir kontrol etmek gerekiyor bir fizik tedavi uzmanı tarafından görülmesi lazım

4 yorum “Bel ve bacaklara vuran ağrı be l fıtığı

 1. melis

  merhaba size bir sorumdaha olucak cvaplarsanız çok sevinirim..
  daha önce yazmıştım zaten şikayetlerimi falan. şimdiki sorunum adetten 9-10 gün sonra bugün lekelenmem oldu. çok az pembemsi açık renk. sadece sildiğimde peçeteye geliyor. sebebi daha önce yazdıklarımdan kaynakalanıyor olabilirmi? farlutal kullanmıştım adet düzensizliği yapabilirmi?

  • sevgili melis sorunuz bu konu ile ilgili değil yeni bir soru sorun lütfen

 2. melis

  göbek çevresi karın ve vajinayada yayılabilirmi fıtık ağrısı? adet ağrısı gibi sanki ama karnımın çeşitli yerlerinde ağrılar var. bu arada 3 ,5 ay önce falan bir ilişkim olmuştu içine boşalma falan omadı ama. ilişkiden ilk ay sonra adt olmuştum sonraki ay olmayınca farlutal kullandım hap bittikten 5 gün içinde adet oldum yani kasım 25inde.7gün sürdü. adet olmadan öncede test yapmıştım negatifti. gebelik ihtimalinden olabilirmi bu ağrı? ilişkiden 2,5 ay sonra yapılan teste tam net çıkmazmıydı sonuç? birde hamilelik söz konusu olsaydı farlutal kullandıktan sonra adet görülebilirmi?

  • sevgili melis gebelik olsa testte çıkardı farklı sebepler için klinik muayene gerekiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.