belin sol tarafında ağrı

merhaba.20 yasindayim.belimin sol tarafında böğür denilen yerde zaman zaman ağrılar oluyor.ağrı daha sonra ön tarafa doğru ilerliyor.doktora gidiyorum tahlillerden hiçbirşey çıkmıyor.lütfen yardımcı olur musunuz?

belin sol tarafında ağrı” üzerine 29 yorum

  1. Ya belimin sol orta tarafında bir ağrı giriyor sanki oraya bıçak saplar gibi acıyor. dik duramıyorum ,yatamıyorum ağrıyan tarafın üzerine , otururken ağrıyor , acaba neden olabilir ?

  2. sol belimde ağrı midemde bulantı üzerimde bir halsizlik sol kasığıma dogru bir agrı ve başım dönüyor. 3-4 hafta önce kum ve taş döktüm son kontrolde doktorum kum var yavaş yavaş dökceksiniz ağrınız olmaz fazla dedi ama bugün bu durumlar oldu. sizce nedeni ne olabilir..

  3. belimin sol tarafında çok şiddetli ağrım oldu kolumu bile oynatamıyordum dik duramıyordum o derece sabahı zor etttim hemen doktora gittik bi kas gevşetici ve agrı kesici igne yaptı üşütmüş olabilirsin dedi ama ben o kadar kötüydüm ki bebegimle bile ilgilenemedim ama ne hikmetse böyle oldu şüphe edecegim bir durum olabilirmi acaba nefesimi kesiyor agrılarım o derece

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir