belin sol tarafında ağrı

merhaba.20 yasindayim.belimin sol tarafında böğür denilen yerde zaman zaman ağrılar oluyor.ağrı daha sonra ön tarafa doğru ilerliyor.doktora gidiyorum tahlillerden hiçbirşey çıkmıyor.lütfen yardımcı olur musunuz?

29 yorum “belin sol tarafında ağrı

 1. Ali

  Ya belimin sol orta tarafında bir ağrı giriyor sanki oraya bıçak saplar gibi acıyor. dik duramıyorum ,yatamıyorum ağrıyan tarafın üzerine , otururken ağrıyor , acaba neden olabilir ?

 2. yasemin

  sol belimde ağrı midemde bulantı üzerimde bir halsizlik sol kasığıma dogru bir agrı ve başım dönüyor. 3-4 hafta önce kum ve taş döktüm son kontrolde doktorum kum var yavaş yavaş dökceksiniz ağrınız olmaz fazla dedi ama bugün bu durumlar oldu. sizce nedeni ne olabilir..

  • buna bağlı olabilir tekrar kontrolden geçebilirsiniz

 3. İdil

  belimin sol tarafında çok şiddetli ağrım oldu kolumu bile oynatamıyordum dik duramıyordum o derece sabahı zor etttim hemen doktora gittik bi kas gevşetici ve agrı kesici igne yaptı üşütmüş olabilirsin dedi ama ben o kadar kötüydüm ki bebegimle bile ilgilenemedim ama ne hikmetse böyle oldu şüphe edecegim bir durum olabilirmi acaba nefesimi kesiyor agrılarım o derece

  • sevgili idil bazen bu tür durumlar farkında olmadan üşütmaye bağlı olabilir durumu takip edelim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>