Beta hcg 0,1 hamilelik olasılığı

slm ben en son 30 ocakta adet gördüm ve yasmin kullanıyordum.hapı 4 şubattan sonra içmesim.ancak adetim 5inde bitti ve biz o gün eşimle beraber olduk..şimdi adetim 5 gün gecikti.bhcg de 0.1 çıktı ama 5 gün sonra tekrar yaptırmam gerekliymiş.sizce hamilelik olasılığı nedir?

ezoo

About ezoo

25 yaşındayım anne olmak istiyorum...

50 yorum “Beta hcg 0,1 hamilelik olasılığı

 1. Dugush

  Meraba hocam 1 yıllık evliyim bebek istiorz adetleri genelde düzensiz benim adetim de suan 10 gün gecikti bundan 6 7 gün önce kan testi yaptırdım sonuç 2.0 çıkmıştı hala adet olmadım bi kaç gün den beri gogus uclari hassaslasti midem agzma gelio gibi oluo ve geceden beri aşırı sol kasik batması var die acile gittim hiç bişe çıkmadi ondada hcg 0.1 çıktı hamile olmadığımı söyledi doktor ama bu sancim filan neden oluyor olabilir tekrar test gerek var mı hamile olabilir miyim?

  • hormon değerlerinize bakıldımı

   • Dugush

    Hayır ama sol kasıkta ki ağrının nedeni kist patlamasıymis doktor bi kaç tane ilaç yazdı ve bana kanama yayılmış ama gerektiren bi tedavi yok dedi yalnız benim hala sancilari devam edio ne yapmam gerekio yardimci olur musunuz

 2. Melike

  Hamile oldgmu soledi laborant bana.1 hafta sonra ama tekrar kan testi yapalım.erken suanda Dedi.birde bugün az bi kahvemsi kan lekesi geldi korktum.ters bir durum olabilirmi?

 3. Melike ak

  Hocam benim beta-hcg sonuc:161.6 çıktı. Haftasonuna kan testi yaptirdigimda. Pazar günü doktor yoktu anlayamadım. Bana yardımcı olurmusunuz?

  • adetiniz ne kadar gecikti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.