Beta hcg 0,1 hamilelik olasılığı

slm ben en son 30 ocakta adet gördüm ve yasmin kullanıyordum.hapı 4 şubattan sonra içmesim.ancak adetim 5inde bitti ve biz o gün eşimle beraber olduk..şimdi adetim 5 gün gecikti.bhcg de 0.1 çıktı ama 5 gün sonra tekrar yaptırmam gerekliymiş.sizce hamilelik olasılığı nedir?

ezoo

About ezoo

25 yaşındayım anne olmak istiyorum...

44 yorum “Beta hcg 0,1 hamilelik olasılığı

 1. ceylan

  Ben ceyla adetim 9 geçti hcg 0 1 çıkt acaba bir hafta sonra tekrar mı tahlil yaptırdım hocam yardımcı olun litfen

  • hormonlara baktırın buna bağlı gecikmiş olabilir

 2. Barbie

  Size sorum olucakti.1ekimde adet olmam gerekiyodu.12gun gecti.gebelik testi yaptirdim.0.1 cikti.yanindaki normal deger bolumu premenopazal 0-1 ve postmenopozal 0-7 degerlrini gorunce erken menopozami girmis oluyorum..yasim 34 daha:( ..suan olmam icin dr.ilac verdi.uc gun oldu gelmedi.dr.cok aydinlatmadi..lutfen bana yardimci olurmusunuz..tesekkurler..

  • hormonlara baktırın buna bağlı olabilir

 3. fatma

  benım adetım 20 gun gectı ılk kan testınde 1.0 cık bir hafta sonra yıne yaptırdım 01 cıktı hamılemıyım

  • bu sonuca göre gebelik yok

 4. tugba

  Benim adetim 13 gün geçti bugün kan testi yaptırdım.sonucum 0.1 adet gecikmeleri neyden dolayı olabilir.bugün baktırdım da 5,5 cm kistim varmış.

 5. kubra

  merhaba hocam bugün B-HCG <0.1 0 – 5 mIU/mL çıktı ama adetim 13gün geçti 4 ay önce 3 aylık bebeğimi kaybettim adet göremem normal mi hocam geçen ay gördüm adet ama bu ay göremedim ve geçikti ne olabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>