beta hcg 1,5 çıkması

adetime daha 2 hafta var baş donmesi mide bulantısı için acile gitim beta hcg ye bakıldı 1.5 çıktı 8 aylık evliyim 4 ay once idrar tahlilinde ve kan tahlilinde hamile oldgmu ogrendm fakat ultrasonda gozukmedi 2 gun sonra kanamam oldu ve düşük yaşadım.bebeğimizin olmasını çok istiyoruz.sizce bugun yaptırdıgım beta hcg 1.5 çıkan degerleri yükselirmi adetime zman oldugu için yoksa değişken bir sonuçmu cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler….

144 yorum “beta hcg 1,5 çıkması

 1. Esin

  Hocam 3 kere beta HCG testi yaptırdım.birincisi de 1.1 çıktı.ikincisinde 0.7 cikti. Üçüncüsünde ise 1.5 çıktı. Değerler neden farklı birer hafta arayla yaptirmistim bunları. Hamilelik olabilirmi. Değilse neden farklıdır bu sonuçlar aciklarsaniz çok sevinirim. Tedirginim.

  • adetiniz ne kadar gecikti

   • esin

    Adetim olması gereken tarihte geldi ama çok az geldi doktor kanamam devam ederken primolut n diye bi ilaca başlattı. Şuan 15. Günüm ilacim bitiyor bugun. Ama hafif akıntıyla beraber kanama var. Bu normal mıdir. Tedirginim.

    • pko ya bağlı kanama olabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>