Bitkisel erektil ilaç kullandıktan sonra

Bitkisel erektil ilaç kullandıktan sonra çok yemek yemeye başladım, geceleyin yatıktan bir süre sonra genizde ve boğazda iltihap oluşmaya başladı ve burunda tıkanma ve dolma oluştu ve baş ağrısı, bir kaç gündür ağzımda şeker tadı oluştu hep tükürmek isteği oluştu ve kaslarda ağrılar oluştu bel ağrısından fizik tedavi gördüm zaman zaman elde, ayakta, bedende ısısı yükseliyor ve kaşıntı oluyor, farkına vardıktan sonra ilaç kullanmayı bıraktığım halde sorunlar devam ediyor.71 yaşındayım daha dr. gitmedim gidersem hangisine gitmem gerekir? şimdiden teşekkürler

Cevap için görsele tıklayın

Online Doktora sor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.