Bosalirken aci hissi

Merhaba,

Sorunuma uzun zamandir cozum aramama ragmen bir sonuca ulasabilmis degilim.

30 yasinda, 1 yillik evli, ve de sunnetliyim.

Ergenlik donemimden beri masturbasyon yaparken dahi, bosalma esnasinda penisimin uc kismi cok hassaslastigindan, o kisma dokunmadan bosaliyordum. Evlenene kadar aktif bir cinsel yasamim olmadigi icinde, bunu bir sorun olarak bile gormuyordum.

Lakin evlendikden sonra, bosalma sirasindaki bu hassasiyet, masturbasyonda oldugu gibi bertaraf edilemediginden, sikintili bir hal aldi. Evlendigimizden beri, zevk alarak bir birlikelik yasayamadim.

Biraz daha ayrintili bilgi vermek gerekirse; cinsel iliski boyunca herhangi bir aci yada sertlesme problemi vb. gibi birlesmeyi yada esimi tatmin etmemi engelleyecek hicbir gelisme olmuyor. Bosalmanin basladigi ana kadarda hersey olmasi gerektigi gibi, haz alarak devam ediyor. Tam bosalmanin basladigi anda, penis ucumun en tepe noktasinda (tam bittigi noktada), noktasal bir aci (igne batmasi gibi) beliriyor vede bosalma suresince hareket edersem devam ediyor. Eger bosalma esnasinda hareket etmezsem bir aci yasanmiyor, ama haz lamakda mumkun olmuyor.

Sonrasinda herhangi bir aci yada yanma olmuyor. Baska herhangi bir yerde bu aciyi hissetmiyorum. Penisiminde islev bozukluguna yolacacak bir sekil bozukluguda bulunmamakda.

Sorunumun tedavisi icin beni yonlendirirseniz sevinirim.

Saygilarimla,

Mehmet

27 yorum “Bosalirken aci hissi

 1. Emre

  Başlıktakine benzer sıkıntı bende var ancak uygun cevap göremedim öneriniz var Mıdır

  • Cinsel sorunlarınızı ve genital bölgenizdeki ufak tefek sorunlarınızı zamanında tespit ederek ciddiye alırsanız tedavi sürecini daha kolay bir şekilde atlatabilirsiniz. Erkeklerin en fazla yaşadıkları cinsel sorunlar arasında yer alan boşaldıktan sonra yanma hissinin oluşması da farklı kategorilerde incelenmesi gereken bir durumdur.

   Boşaldıktan sonra ortaya çıkan yanma hissi tamamen zararsız ve kendiliğinden geçebilecek bir sorun olduğu gibi aynı zamanda çeşitli mevcut hastalıklarınızın veya ortaya çıkabilecek olan yeni hastalıklarınızın belirtisi de olabilir.

   Genellikle cinsel ilişki esnasında kullanılan prezervatifin sizin cilt yapınıza ve genital bölgenize uyumsuz olmasından dolayı kaynaklanan bu yanma hissi aynı zamanda cinsel ilişkiye girmiş olduğunuz partnerinizin salgıladığı sıvılardan dolayı da olabilir.

   Yanma Hissi Hastalık Belirtisi Olabilir mi?

   Bu tür durumlardan dolayı bir yanma yaşandığını hissediyorsanız ilk olarak kullandığınız prezervatifi değiştirmeli ve daha sonra var ise kullandığınız diğer krem ve jel gibi ürünleri kontrol etmelisiniz. Mastürbasyon esnasında krem ve jel kullanılmaması da yanmaya yol açabilir. Fakat kullanacağınız krem ve jellerin size zarar vermeyecek kalitede ve uygunlukta olması da önemlidir.

   Boşaldıktan sonra yanmanın ortaya çıkmasına sebep olan en bilindik rahatsızlık ise idrar yolu enfeksiyonlarıdır. İdrar yolundan mesaneye kadar ilerleyen bakterilerin sebep olduğu bu rahatsızlık idrar yaparken ve boşaldıktan sonra peniste yanmaya yol açar. Tedavisi kolay olan bu rahatsızlığı yaşıyorsanız erken teşhis ve müdahale yapılması önemlidir.

   Eğer sık sık idrara çıkıyorsanız ve idrar yaparken de yanma hissi yaşıyorsanız idrar yollarınızda enfeksiyon tehlikesi meydana gelmiş olabilir. Bu sebeple vakit kaybetmeden uzman bir doktora giderek muayene olmanız gerekebilir. Belirtilerin ortaya çıktığı ilk dönemlerde ciddiye almamak gibi bir davranış sergilememeli ve anında müdahale yaptırmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>