çene kütlemesi

benim bi kaç ay önce sakız çiğnerken çenem kütledi.o zamandan beri ağzımı açarken bişey yerken çenem devamlı kütlüyor çok rahatsız edici.ne olmuş olabilir.hamile olduğum için doktora gidemedim.doğumdan sonra gidicem nereye gitmem gerekiyo.cevabınız için teşekkür ederim.

çene kütlemesi” üzerine 61 yorum

  1. ben 14 yasındayım cenem yemek yerken veya sağa sola çevirince sürekli kütlüyor ve baze sanki yerinden cıkmış da tekrar oturmuş gibi oluyo neden ?

  2. çenemi sağa sola oynatırken çok ahatsız edici bir kütleme oluyo bazen öle bi oluyoki sanki yerinden çıkıp tekrar oturuyo ben diş teli kulanıyorum bununla bi alaksı varmıdır ?

  3. merhaba hocam
    ben 23 yasındayım.. 4 yıl önce yirmilik dişlerimi ameliyatla aldırdıktan sonra sinizütten dolayı ameliyatla aldılar gömülü filan değildi daha sonra bu sağ tarafımda sürekli bir kilitlenme kütürdeme bazen kitlenior acamıorum..yemek zor yemeğe basladım..sert bişeyler yediğimde agzımda sankı kırıyorum kıtır kıtır ses gelior rahatsız olmaya basladım bu aralar sıklaştı acaba ne yapmam gerekıyor…ağzımı acamaz oldum

  4. Iyi gunler. 2 ay ønce yanlislikla cenemi kapiya carpmistim. Simdi ise yemek yerkene surekli kut kut sesler geliyor. Ve beni cok rahatsiz ediyor. Stres yapiyorum. Korkuyorumda belki tedavisi yoktur hayatim boyunca belki de bu sesle yasayacam

  5. Cenemde buyuk bir sorunum var cenem bazen tutuluyor ve actıgım zaman kut diye bir ses çıkıyor sema hastanesine gittim benı plastık cerrahına gönderdiler.o da dişlerini gıcırtmandan olur dedi yanlız ben ceneme darbede aldım dişlerim tam kapatamıyorum diyebilirim sizce ameliyatlık bir durum varmıdır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir