climen ilacının etkileri

BEN 43 YAŞINDAYIM.AŞIRI KANAMA VE ADET DÜZENSİZLİĞİ İLE CLİMEN İLACI KULLANMAYA BAŞLADIM.3 AYDIR KULANMAKTAYIM.HAFİF KANAMALAR DEVAM ETMEKTE AYRIYETEN ADET SANCILANMASI ŞEKLİNDE SANCILARDA YAŞAMAKTAYIM.YAŞIM KİLOM VA SİGARA KULLANDIĞIM İÇİNDE BU CLİMEN İLACI İLE BİRLİKTE DOĞUM KONTROLÜ İÇİN 3 AYLIK İĞNE KULLANMAM DA SAKINCA OLUP OLMADIĞINI VE BU HAFİF KANAMALARINDA NE ZAMANA KADAR DEVAM EDİP ETMEYECEĞİ KONUSUNDA YARDIMINIZI BEKLİYORUM.KORUMA YÖNTEMLERİNDEN SPİRAL AYLIK İĞNE VE HAP DA KULLANDIM.ANCAK DOKTORUMUN BANA 3 AYLIK İĞNEYİ ÖNERDİ. BU CLİMEN İLACI VE 3 AYLIK İĞNENİNDE KİLOMDA ARTIŞ YAPIP YAPMAYACAĞI KONUSUNDA DA BENİ AYDINLATIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

One thought on “climen ilacının etkileri

  1. Bu ilacın ne zaman alındığı önemli değildir, ancak kendinizce bir zaman belirledikten sonra, hep aynı saatte alınmalıdır. Alınmayı unutulduğunda, 12-24 saat içinde alınması gerekir. Dah uzun ara verilmesinde kanamalar görülebilir.

    Başlıca yan ekileri, baş ağrısı, çarpıntı, yorgunluk, kas krampları, bulantı ve kusmadır.

     

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>