Depresyon tedavisi ve Sonrası

Merhaba ben daha öncede yazmıştım depresyon tedavisi gördüğümü ve 9 aydır yavaş yavaş geçtiğini bu hastalığın tamamen ne zaman biteceği ve depresyondan çıktığımı nasıl anlayacağım ve depresyon bir akıl hastalığı olup olmadığını öğremnek istiyorum.yersiz endişelerim oluyor ve sanki istem dışı bişeyler olacakmış gibime geliyor.belki depresyon olayım bitti ama tekrar en başa dönecekmişim gibime geliyor hergün depresyonla yatıp kalkmak istemiyorum artık farklı şeylere yönelmek istiyorum ama tam başaramadım ne yapmalıyım.

Online Doktora sor

2 yorum “Depresyon tedavisi ve Sonrası

  1. gülsüm

    ne olur çok kötüyüm bana yardım edin kendime zarar vermekten korkuyorum

  2. Bu endişelerin olması çok normal çünkü depresyon tedavisi kısa sürede geçen bir durum değildir. Siz kendinizi bu konulardan uzak tutmaya ve iyi olduğunuzu düşünmeye başlayın hastalığın tekrar başlayıp başlamaması tamamen sizin elinizde tedavi süreciniz tam olarak bitmedi ise lütfen devam edin ben artık iyileştim deyip tedavinizi yarıda kesmeyin Birkaç yıl bu hislerin oluşması normal ama biraz zaman verin kendinize tamamen kurtulacağınızdan emin olabilirsiniz yeterki tedavinize devam edin ve sadık kalın Sağlıklı günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.