DEVA cevaplasın

niye DEVA cevaplasın dedim çünkü psikiyatrinin cevapları hemen gelmiyor.sorunum, kendime güvenimin 0 olması. koca bir 0.kendime hiççç ama hiç güvenim yok. aslında olması gerekiyor. size bir örnek veriyim.okulda matamatikte 1.yim. hocalar, arkadaşlarım beni hep yükseltiyolar.ama bunların benim için hic bir önemi yok.cünkü beni anlamıyorlar. anlamalarınıda beklemiyorum. bir insanı kendinden beşkası daha iyi ANLAYAMAZ ki. sınav falan olsa cok korkarım.arkadaşlarım bana aman sen yaparsın diyorlar.arkadaşlık kurmaktan, hocalardan nefret ediyorum. bunların hepsi hayatımızdaki boş şeyler.. sonuçta biz hep kendimizle baş başa kalıyoruzz.bunlar yüzünden antidepresan kullandım. bırakmak istiyorum babam bıraktır mıyor.. bunun için sürekli ağlıyorum.ama ağlamayı seviyorum.doğarken ağladı demi insannn.lütfen bana yardım eder misiniz. sakın psikolağa görün demeyin. güvensizlik sizin hiç hayatınızda olmadı mı. olsaydı zaten doktor olmazdınız değil mi. cevabınızı merakla bekliycemmm. bu arada ben EBRUU..

Cevap

Yaşınız kaç ne kadar süre antideprasan aldınız

80 yorum “DEVA cevaplasın

 1. Deryaa

  Merhaba her akşam saat 23.00-24-00 saatleri arasında düzenli olarak yasmin ilacımı kullanıyorum. Dün akşam içmeyi unutmuşum.bugünkü ilacımı içerken farkettim ve 2 tane birden içtim aynı anda sizce dogrumu yaptım gebelik oluşurmu?

  • evet unutulun a böyle kullanılıyor

   • Deryaa

    Aynı anda içtim 2 tane ama akşam 11 de hatırladım unutmus oldugumu? Bugünde normal rutininde içmeye devam edicem dmi? Ek koruma gereklimidid

 2. esra

  Bakireyim ben mayista adet olmadm adetm duzensiz diye dogum kontrol hapi kullandim bu ay ve adet oldum kanla karisik et parcasi dustu bende. Doktora gittim ilactan olabilir dedi normal adetm 5 6 gun surerdi ama bu defa 9 gundur hala devam ediyor az var. Sizce neden olabilir.?

  • pko sorunu varmı

   • esra

    Pko ne

   • esra

    adenomiyozis var bende iki defa ameliyat oldum ondan olabilir mi.?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.