diane 35 kullanımı sonrası adetimde gecikme

adetlerim son derece düzenliydi tüylenme şikayetiyle doktora gittiğimde pco olduğumu söylediler diane 35 kullandım ilk kutum bitti 5. günümdeyim va hala adet olmadım. sorunum nedir?

Cevap

İlk kullanımda bu tür durumlar olabilir tavsiye edilen şekilde kullanın lütfen

“diane 35 kullanımı sonrası adetimde gecikme” üzerine 29 düşünce

    1. aynı sorunu bende yaşıyorum 3 aylık tedavi sonrası son kutum 17 kasımda bitti vehala adet olmadım. evli falanda değilim normalmi değilmi bilmiyorum.. .s

  1. Polikistik over, hormon duzensizligi sebebiyle basladigim Diane 35, ilk kutu bitiminin 6. gunu adet gordum, fakat normalde cok duzenli ve 5 gun suren adetim 2 gun ve cok az miktarda geldi. Ayni zamanda dogum kontrol hapi olarak da kullandigim icin, suphe duydum. Ilac dolayisiyla normal midir adetimin bu sekilde olmasi? Oneriniz nedir?

  2. Her ayin 14unde baslayan oldukca duzenli bir adet dongum var. Diane-35 i polikistik over tanisi uzerine, adetimin 2. gunu(15 Mayis) kullanmaya basladim ve 1. kutu bitti.(04 Haziran) Bugun kutunun bitisinin 6. gunu(10 Hairan) ben hala adet gormedim. Adetim baslamasa dahi ilac bitiminin 7. gunu yeni kutuya baslamali miyim, yoksa adetimi mi beklemeyliyim? Adetimin (ilaca gore) gecikmesi normal midir?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir