Diane-35

Merhaba

Diane-35 kullanmaya başlayacağım. doktor, ok yönünde kullanmamı söyledi. ilacı alınca, bir sürü birbirini devamlı takip eden oklar olduğunu gördüm. peki nereden başlayacağım, bu önemli mi? hangi oktan,yazılı olan hangi günden başlayacağım? yardımcı olursanız sevinirim.

Diane-35” üzerine 79 yorum

  1. mrh diana 35 koruyucu olarak nasil bir hap yuzde kac koruyucu illaki ayni saatte almak sartmidir yoksa gunluk alinmasi yeterlimi saat farketmesisin ve uzun yillar kullanilirsa zarari varmidir , cvp verirsenin sevinirim tsk ederim .

  2. mrb ben 26 yaşındayım sürekli adet düzensizliği yüzünden doktora gittim ve en son polikistik over teşhisi konuldu.doktor diane 35 adlı ilacı verdi. 2 aydır kullanıyorum. doktor kilo almaman gerekiyor demişti ama ilacı kullanmaya başladıktan sonra kilo almaya başladım.normalde iştahım açık değildi zayıftım ama şimdi sürekli bişyler yemek istiyorum kendimi durduramıyorum resmen :((( sürekli şişkinlik hissediyorum ve göğüslerim büyüdü ayrıca göğüslerimde ağrı oluyor.bu ilacı değiştirmeli miyim sizce?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir