dikişten sonra ne zaman banyo yapılır

overial kist nedeniyle 10gün önce laparoskpi ameliyatı oldm ,dikişlerimin üstündeki bantlarla banyo yapmştm ama artık bantlarımı çkrdm ve halen dikişlerim düşmedi banyo yapablrmym?(dikişlerimin ipek dikiş oldğu ve kendi düşeceği söylendi) teşekkür ederim……

48 yorum “dikişten sonra ne zaman banyo yapılır

 1. sıla

  Merhaba ben bisikletten dustum ve elimi yardım doktora gittigimde 4 dikiş attılar ve her gun pansimona gidiyorum gittmediğim zamanlar anaannnem yapıyo ve doktor 10 gun sonra alınmasını soyledi ama benim 1 hafta sonra tatile gitmem lazım yani 2 gun sonra dikişlerimi pzr gunu aldırsam bi sakınca olur mu ?

  • ERKEN OLABİLİR O YÜZDEN KAYNAMSINI BEKLEMENİZ LAZIM

 2. oya

  slm doktor bey,ben 10 gun once ameliyat oldum.diz kapagımın arkasındaki dıkısler 1 hafta sonra alındı.ameliyat olalı tam 10 gun oldu,morluklarım gecmedı ve antıbıyotıgım de bıtelı 3 gun oldu.hamama gıtmek istiyorum sıcak ve buhardan dolayı yaralarım acılır bır problemle karsılasır mıyım? teşekkurler cevabınızı bekliyorum.

 3. Merve

  Merhaba doktor bey ben kırık 3lü prizin üstüne oturdum. (diz kapağımın hemen alt kısmı)Yaklaşık 4 dikiş atıldı ve bugün dikişler alındı, yarın havuza girersem sorun olur mu? Acaba enfeksiyon kapar mı?Cevaplarsanız sevinirim :))

 4. Berkan

  merhaba ben çenemin sol tarafında kulağa yakın yerden yağ bezesi aldırdım 3 dikiş atıldı dikişi bugün aldırdım ve artık yıkayabilirmiyim ?

 5. Emin

  kafamda 3 tane tepemde 3 tanede kulağımın arkasında dikiş var. Ben aldırdım Pazartesi günü Ameliyat oldum. Kaç gün sonra yıkanabilirim. Saygılarımla . .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>