dikişten sonra ne zaman banyo yapılır

overial kist nedeniyle 10gün önce laparoskpi ameliyatı oldm ,dikişlerimin üstündeki bantlarla banyo yapmştm ama artık bantlarımı çkrdm ve halen dikişlerim düşmedi banyo yapablrmym?(dikişlerimin ipek dikiş oldğu ve kendi düşeceği söylendi) teşekkür ederim……

dikişten sonra ne zaman banyo yapılır” üzerine 46 yorum

  1. slm doktor bey,ben 10 gun once ameliyat oldum.diz kapagımın arkasındaki dıkısler 1 hafta sonra alındı.ameliyat olalı tam 10 gun oldu,morluklarım gecmedı ve antıbıyotıgım de bıtelı 3 gun oldu.hamama gıtmek istiyorum sıcak ve buhardan dolayı yaralarım acılır bır problemle karsılasır mıyım? teşekkurler cevabınızı bekliyorum.

  2. Merhaba doktor bey ben kırık 3lü prizin üstüne oturdum. (diz kapağımın hemen alt kısmı)Yaklaşık 4 dikiş atıldı ve bugün dikişler alındı, yarın havuza girersem sorun olur mu? Acaba enfeksiyon kapar mı?Cevaplarsanız sevinirim :))

  3. merhaba ben çenemin sol tarafında kulağa yakın yerden yağ bezesi aldırdım 3 dikiş atıldı dikişi bugün aldırdım ve artık yıkayabilirmiyim ?

  4. kafamda 3 tane tepemde 3 tanede kulağımın arkasında dikiş var. Ben aldırdım Pazartesi günü Ameliyat oldum. Kaç gün sonra yıkanabilirim. Saygılarımla . .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir