Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva
Anasayfa > dil kökünde ağrı Hastalığı ve Tedavisi

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

           »

dil kökünde ağrı

Soru :

Merhaba.Ben 27 yaşında bir bayanım.Sigara ve alkol kullanmıyorum.Ailemde genetik bir hastalık yok.Sabah kahvaltı ederken dil köküme bir kramp girdi.Birşey mi ısırdı diye korktum ama birşey ısırmadığına eminim.Dilimin köküne krmap girdi.(Sağ tarafa)Genelde boğazım soğuğa aşırı hassastır ve soğuk alırsam şişer.
Bademcik ameliyatı olmadım.Ama bademciklerimde soğuk aldığımda şişme olur.20 lik dşlerimde 5 sene önce çıktı.Kabakulak gibi çocuk hastalıklarını da çocukken geçirdim.
Sabah giren bu krampı dikkate almadım.Ağrı falan da olmadı.
Akşama kadar aklıma bile gelmedi.
Akşam yemeğinde yemeği çiğnerken boğazımın ağrımaya başladığını hissettim.Yemek sonunda boğazımın sağ tarafı şişti.Kulağımın arkasında problem yok.Tam çenemin bittiği yer şişti.Dışardan da gözüküyor.Elleyince de acıyor.Yemeği bıraktım yarım saat sonra birazcık indi ama ağrı hala devam ediyor.Kulak içime de hafifçe ağrı olarak vuruyor.Konuştuğumda da dil köküm ağrıyor.İnternette aratığımda bir sonuca ulaşamadım.
Bilgilerinizi rica ederim.

Etiketler: ,

11 Mart 2010

“dil kökünde ağrı” için 26 Yorum

  1. zeki diyor ki:

    Merhaba bende de benzer bir şikayet var. yaşım 31 . Aralık 2014 ten beri dilimin kökünde kramp gibi ağrı oluşuyor.. Bazen uyuşma hisside oluyor. nöroloji doktoruna gittim emar cektirtirdim. bir şey çıkmadı. sonra KBB doktoruna gittim bir şey yok dedi. Psikolojik dedi. Özellikle konuşunca ağrı yapıyor. anlamadım bu hastalığın çaresi yok mu. yardımcı olursanız sevinirim..

Sizde bu konu ile ilgili soru sorun veya ek bilgi verin

Sorunuz bu konu ile ilgili değilse buraya tıklayarak yeni bir soru sorun. Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz