DİLDE YANMA

Değerli Hocam 7 aydır dilimde yanma var KBB bölümüne gittim Boğaz Reflüsu teşhisi koydular mide için ilaç verdiler fakat 46 yaşındayım bu güne kadar hiç mide şikayetim olmadı. dildeki yanma içinde B12 vitamin eksik olabileceklerini söylediler onun için dahiliye gitmem gerektiğini söylediler Vitamin hapı kullandım fakat geçmedi. Aynı zamanda kansızlık var bende ne önerirsiniz hangi ilaçları kullanayım.Teşekkürederim.

9 yorum “DİLDE YANMA

  1. ibrahim

    Hocam benim dilim ve dudagımda yanma hissi var.

  2. hilal

    Hocam benim kafamda surekli basinc var size damar emarimin sonucunu yaziyorum biraz uzundur
    Cikan-arkus aorta, brakiosefalik arter ve her iki subklavyen arter kalibrasyonda patent olarak izlenmistir.Her iki ana karotid arter, eksternal karotod arter ve internal karotid arterin ekstrakranial intrakranial segmentleri patent izlenmistir. Sag vertebral arter patet olup hipoplazik gorunumundedir.Hipoplazi arterin distal kesiminde-baziler arter oncesinde daha belirgin (varyasyon) Hocam bu damar darligindan dolayi surekli depresyonda olabilirmiyim depresyon ilaclarida kullaniyorum fayda etmiyor surekli uykum geliyor ve uykudan kalkinca basimda bir agirlik oluyor sanki dolgunluk ve agirlik gibi .ocam bana cevap veriseniz ne yapmam gerktigine dagir cok mutlu olurum hosca kalin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>