Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva

Anasayfa > Enjeksiyon sonrası bacakta sorun Hastalığı ve Tedavisi

Enjeksiyon sonrası bacakta sorun

Soru :

iyi akşamlar öncelikle.2 hafta önce oğlumun 7inci enjeksiyonunu yaptırdık.fakat hem enjeksiyondan sonra ayağının uyuştuğunu söyledi.üstüne basamıyorve bastığında düşmeye başladı.hemen doktara gittik .fakat doktor yerinden bile kalkmadan geçmezse 20 günsonra gelin emg çekelim dedi.ve bizi yolladı şuanda bacağı bırazdaha iyi üstüne basıyor düşmüyor fakat topallıyor ayağının altı uyuşuk olduğunu söylüyor.diz kapağının arka tarafında ağrı var.iyi leşirmi .bizi hiç bilgilendir mediler çok korkuyoruz düzelirmi .tedavisi varmı .hastalığın adı nedir lütfen hemen cevaplayın.

Cevap

Kendisini çok kasmış olabilir takip edin bir müddet sonra sorun devam ederse durum değerlendirmesi için gerekli testler yapılabilir

Aranan Kelimeler:

Etiketler: , ,

14 Ocak 2012

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

»
Soru Sormak için Resme Tıklayın

Sizde bu konu ile ilgili yorum yapabilir Soru Sorabilirsiniz


Sağlık Ekibi Sağlık Kategorileri

  • Ağız ve Diş
  • Akciğer Hastalıkları
  • Bağırsak ve Anüs
  • Beslenme Hastalıkları
  • Beyin ve Sinir
  • Böbrek ve İdrar Yolları
  • Bulaşıcı Hastalıklar
  • Cilt Hastalıkları
  • Cinsel Hastalıklar
  • Çocuk Hastalıkları
  • Diğer Hastalıklar
  • Diyet
  • Doktora Sor
  • Eklem Hastalıkları
  • English Health
  • Erkek Hastalıkları
  • Estetik
  • Genetik
  • Göz Hastalıkları
  • Hastalıklar
  • Hormon Hastalıkları
  • İlk Yardım
  • Kadın ve Doğum
  • Kalp ve Damar
  • Kan Hastalıkları
  • Karaciğer Hastalıkları
  • Kas Hastalıkları
  • Kategorilenmemiş
  • Kemik Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz
  • Laborant
  • Laboratuvar Günlüğü
  • Mide Hastalıkları
  • Ruh Hastalıkları
  • Sağlık Haber
  • Sağlık Sözlüğü
  • Sağlıkta Pratik Bilgiler
  • Şifalı Bilgiler Kitabı
  • Solunum Hastalıkları
  • Doktor Deva