Ensenin kafa tarafında şişlik ve

merhaba hocam 2-3 gündür ensemin üstü kafatası arkasında 2 parmak genişliğinde kafa boyunda yatay bir şişlik farkettim.herhangı bır agrısı falan yok ama korkutuyor benı.yağ bezesi olabilir gıbı gelıyor.fakat neden cıkar ve tedavısı nasıldır.

Cevap

Aşağıda ki bölüme bakabilirsiniz

Ensenin kafa tarafında şişlik ve” üzerine 47 yorum

  1. Benimde kafamin arka kisminda şişlik var.önce sağ tarafti şimdide sol taraaf sisti.ve çok kotu agri yapiyor zonkluyor agrilar genelde tek tarafli oluyor.norolojiye gittim migrenin var sisliklerde sivilcedir dedi.agrilar oradan kaynaklanıyor dedim beni emara gönderdi ama sonuçlar normal cikti.çok kotu agrilarim oluyor ve 3,4saat sürüyor acaba ben yakandanmi yapiykrum ben bisey anlamadim ya siz???

  2. Hocam kafamı arkasında bir şişlik var ceviz kadar falan .önceden belli olmuyordu şimdi büyüdü ve dikkat çekmeye başladı. Eğer kemikse ameliyatla alınır mı .sert bir sis

  3. Hocam kafamın arka üst kısmında 5 sene önce yumuşak bir kitle çıktı sonradan çok sertleşti.Sizce ne olabilir?Teşekkür ederim…

  4. Kafa tasımın arkasında şişkinlik fark ettim ve kafamın sol yan tarafında ağrı oluşuyor neden kaynaklanıyo olabilir bi bilgisi olan varmı .

  5. hocam meraba.kafatasımın ense kısmında nohut tanesi kadar bir sislik var ve sürekli agrı oluyor. sebebi nedir yardımcı olurmusunuz ? tesekkürler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir