Ertesi Gün Hapı 24 saat geçti

Kız arkadaşımla korunarak ilişkiye girdik ama prezervatif yırtılmıştı. Yırtılmıştı derken delik gibi değildi tamamen yırtılmıştı yani penisin ucu tamamen açıktı. İçine boşaldığımı hemen fark ettim söyledim ve hemen ayağa kalkarak banyoya gitti. Spermler ve kondomun kopan ucu geri geldi. Yani geri aktı. Ve bu boşalmanın üstünden tam 24 saat geçtikten sonra ertesi gün hapı norlevo kullandı. Hapın içinden cıkan kağıtta hapların ikisinin birden içilmesi gerektiği yazıyor ama birini boşalmanın üstünden tam 24 saatten geçtikten sonra ve ikincisinide ilk ilacı içmesinin üstünden 3 saat geçtikten sonra içti.

Ayrıca yumurtalıklarında kist vardı. Bu kistin geçmesi için doktorun yazdığı doğum kontrol hapını kullanıyordu. Ama ilişkiye girdiğimiz ay kullanmamıştı. 2,3 gün almayı unuttuğundan dolayı kullanmayı bırakmıştı. İlişkiye 01 Şubat 20010 tarihinde girdik. Son adetini 05 Ocak 2010’da gördü. Bunun üzerine hesap yaparsak yumurtlama dönemi dışında bir günde ilişkiye girmişiz. Her zaman ki gibi adet belirtileri görülüyor. Karında ağrı, halsizlik, üşüme.. ve bunun adet öncesinde her zaman olduğunu söylüyor. ve yine oldu. Hap kullanmadığı için kistten dolayı adet olamayabilir. Ama adet belirtileri var. Stresden de olmuyo olabilir. Zaten adetini kist olduğundan beri düzenli olarak görmüyor. Doktorun verdiği hap sayesinde adet olabiliyor. Ertesi gün hapıda kullandı.

Kız arkadaşım çok rahat ama ben korkuyorum. Hamile kalma riski varmıdır? Çok korkuyorum.. Lütfen yardım edin.. Teşekkürler..

Online Doktora sor

75 yorum “Ertesi Gün Hapı 24 saat geçti

  1. korkan kiz

    hocam acil cevap yazarsaniz cok sevinirim. Erkek arkadasimla birlikte olduk onlem olsun diye o gun icinde hemen ertesi gun hapi ictim.regl olmama 2 hafta olmasina ragmen ilaci kullandiktan 1 hafta sonra regl oldum.bu ara kanama olabilir bir cok yazi okudum.bu kanamam bittikte 2 -3 gun sonra da kahverengi akintim oldu 2 gun sonra regliye dondu donem olarak normal regl donemim ama ara kanamayla arasinda bu kadar az gun farkedince endiselendim sizce normal mi?sizden baska paylasabilcegim biri yok acil yardim ederseniz cok sevinirim simdiden cok teskkur ederim.

    • sevgili korkan kiz içtiğiniz ilaca bağlı ara kanamalar olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.