ertesi gün hapı ve erken adet

Merhabalar, ertesi gün hapı erken kanama yapar mı? Ertesi gün hapını kullandıktan 4 gün sonra kanamam oldu, normalde adetime 10 günden fazla vardı. Kanama normal uzunlukta sürdü, yalnız sıklığı ve rengi farklıydı.Vücuduma bir zarar verir mi ve gebelik testi yapmam gerekir mi merak ediyorum. Gerekirse ne zaman yapmalıyım? Teşekkürler.

31 yorum “ertesi gün hapı ve erken adet

 1. Elmas

  Mrg evlenıcem ama adetım evlenıcegm gn baslıcak ertsı gun hapı ıcmemde bır zararı olrmu

  • adet geciktirici ilaçlar var onlardan doktora danışarak alabilirsiniz

 2. düşünceli

  hocam eşimle gerdek gecesi ilişkiye girdik bir haftadır ilişkiye girdik.bir kerede ucuncu gunde ertesi gun hapı kullandı.bugun 9 uncu gun ve bir anda kanama oldu.adetinede 10 gun var.yardımcı olurmusunuz.hamılelıkmı hapın yan etkısı mı??

  • sevgili düşünceli ilaca bağlı ara kanama olabilir

 3. seçil

  merhabalar ben adet bitiminde eşimle ilişkiye girdim yaklaşık 8 gün sonra koyu kanama şeklinde damla damla kanamam oldu kasık arısıyla birlikte ertesi gün hapınıda yaklaşık ilişkiden 3 saat sonra kullandım hamile olabilirmiyim yoksa sadece ilacın yan etkisimidir bu kanamam çok merak ediyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  • sevgili seçil ilaca bağlı olabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>