Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva
Anasayfa > göğüste uyuşma Hastalığı ve Tedavisi
Sponsor Bağlantılar

göğüste uyuşma

Soru :

merhaba. bende gögüs kafesi tam altında sağ ve solda olmak üzere uyuşma ya da karıncalanma diyebileceğim bi durum var. ne yapmalıyım. bunun nedeni ne olabilir. bazen tek tarafta oluyor bazen iki tarafta. bazen uyuşma sag ve sol göğüs tarafınada gelebiliyor.

Sorunuzun Cevabı

Şikayetleriniz kalple ilişkili gibi durmuyor; kalple ilişkili olma olasılığı çok zayıf. Bununla birlikte sebebine yönelik fikir vermek de zor.
Hiçbir önemi olmayan basit kas hassasiyeti olabileceği gibi, çok düşük olasılıkla olsa dahi dermatolojik, nörolojik ya da göğüs hastalıkları ile ilgili problemlerde olabilir. Şikayetlerinizin yoğun olduğu dönemde tekrar hastaneye başvurup eşlik eden bulgularla birlikte değerlendirilip tam bir açıklama yapılabilir. Sağlıklı bir yaşam dileğiyle..

Aranan Kelimeler:

Etiketler:

09 Mart 2011

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

»
Soru Sormak için Resme Tıklayın

“göğüste uyuşma” için 3 Yorum

  1. gökselin diyor ki:

    iyigünler 3 aydır sol mememde kol altından uca dogru agrı oluyor.son bir haftadır once bahsettigim agrı sonrada meme ucuna doğru uyusma oluyor sebebi nedir

  2. pelin diyor ki:

    aynı sorun 2 3 aydır bende d e var.uykumdan uyanıyroum.sol meme altında yattıgım zamanlarda yanma ve uyusma var.ayrıca ben 7 aylık hamileyim buna bağlıyorum.ama neredeyse buz koyacak kadar yanma ve uyuşma oluyor.nedendidr?

Sizde bu konu ile ilgili soru sorun veya ek bilgi verin

Sorunuz bu konu ile ilgili değilse buraya tıklayarak yeni bir soru sorun. Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz