Hamilelikte gelen kan ve kahverengi leke

Ben 12 haftalık hamileyim, dün yatarken Tv deki bir programa gülmüştüm, ardından sağ kasığımda bir ağrı batar gibi bir şey girdi 10 saniye kadar sürdü. Sabah kalktığımda ise idrarımı yaparken bir miktar sulu kan aktı. Daha sonra gün içinde iç çamaşırımdaki pede çamurumsu kahverengi lekeler geldi. Gerçi her tuvalete çıktığımda azalıyordu. Doktora gittim bebek canlı normal, hemen ilaç vermeyeyim bir müddet takip et devam edip, etmemesine dedi..Devlet hastanesi doktoru olduğu için yoğunluktan fazla ilgilenemedi..Çamurumsu kahverengi leke az da olsa geliyor. Bebek canlı ve gebelik kesesinde bir problem yoksa bu durum düşüğe sebep verirmi, ve nedeni nedir. Bu konuda ayrıntılı bir bir şekilde yardımcı olursanız çok memnun olurum..Teşekürler.

62 yorum “Hamilelikte gelen kan ve kahverengi leke

  1. Ayşen

    Merhaba. Avustosun 8-i son regl ayımın ilk günü. Avustosun28 ilişki sonrası sabah sabah pembe rengde lekelenme oldu. Gun boyu hıc akıntı olmadı.29 bir kaç damla kahve rengi lekelenme oldu. Karın altında regl sancılarım var. 31 akşam test yapdım pozıtıv çıktı. Akşam No-şba (ağrı kesici)icdim.vajinal yoluna utrajestan mum koydum. İlk bebeyimde doktor bunları yazmışdı.ilk hamileyimde dış gebelik yaşadım. Ameliyatla aldılar.yine dış gebelik geciriyor ola bilirmiyim?
    Ben şimdi ne yapmalıyım?

    • kan değerinize baktırdınız mı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>