Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva
Anasayfa > İlişki sırasında kan geldi Hastalığı ve Tedavisi

İlişki sırasında kan geldi


Soru :

merhaba ben 26 yaşındayım buraya yazarken bile çekiniyorum ama 31 ekimde ilişki sırasında kan geldi aslında olup olmadığını bile anlamadım az bi acı oldu ama kanamaya başladı anlam veremedim bo?****ma olmadı yani erkek arkadaşım öyle dedi; zaten tam bi ilişki olduğunu anlamıcak kadar tecrübesizim adetimde 5 gün gecikince çok panik oldum iki kez evde yapılan teslerden yaptım negatif çıktı şimdide kan testi yaptırmak istiyorum ama doktora gitmeye bile utanıyorum ne yapmam lazım yardım edin hamile olabilirmiyim? kan testi doktora görünmeden yapılmıyor mu?

Etiketler: ,

23 Kasım 2010

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

»
Soru Sormak için Resme Tıklayın

“İlişki sırasında kan geldi” için 2 Yorum

  1. lega diyor ki:

    teşekkür ederim. birşey daha sormak istiyorum beta hcg testi yaptırmak istiyorum fakat dogru bir tarih mi ?adet gecikmesinden 10 gün sonra mı yaptırılmalı? bnm son iki adet tarihim 23 eylül ve 18 ekim. 18 kasımda olmayı bekledim fakat olmadım tedirginim aslında tam günü gününe olmuyorum. birde bu test kesin dogru sonucu mu verir?

  2. Deva diyor ki:

    Zar vaj***na içinde 1-1,5 cm içerde bulunur o yüzden tam bir birleşme olmadan bile bazen zar zarar görebilir. Gebelik konusunda gelince bo?****ma olmadan ve tam bir birleşme olmadan gebelik oluşması zor o yüzden durumunuz hormonal olabilir yinede kan testi baktırabilirsiniz bazı özel laboratuvarlarda bu testleri yapıyor

Sizde bu konu ile ilgili soru sorun veya ek bilgi verin

Sorunuz bu konu ile ilgili değilse buraya tıklayarak yeni bir soru sorun. Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz