implantasyon kanaması

merhabalar, ben daha önce de soru sormuştum, gebelik ihtimalinin düşük olduğu bir ilişki yaşadım 7 ocakta. ve dün adet sancısı gibi bir ağrıyla gelen az bir kanamam oldu açık kırmızı renkte. (en son 24 aralıkta adet gördüm) bunun implantasyon kanaması olma riski var mıdır? stresten olabilir diye düşünüyorum, ya da ara bir kanama. çünkü daha önce de yaşadım. teşekkürler şimdiden.

Online Doktora sor

6 yorum “implantasyon kanaması

 1. sewqi

  adetime 2 gün kala lekelenme oldu 3-4 gün sürdü bel ve göğüs ağrılarım devam ediyo hamile miyim

  • sevgli sewvgi kan testi yapıp kontrol edelim

 2. serçem

  merhabalar benim düzenli bir adet dönemim var ama bu defa adet dönemimden 9 gün önce lekelenme ve az miktarda hafif kırmızı kanamalarım oldu 12 gün sürdü belim hala ağırıyo kokulara karşı hassasiyetim oluştu ve çok gaz sıkıntısı çekiyorum acaba hamilemiyim cevap verirseniz sevinirim.

  • sevgili serçem kan testi yapalım

 3. serpil

  mrbbb.. eylül 20’de adet oldum 5 gün sürdü.30 eylülde eşimle korunmasız ilişkiye girdik ve 8-9 gün sonra kahverengi lekeler gelmeye başladı 4 gün sürdü lavaboya girdiğimde sadece 1-2 damla geliyordu 5. gün kahverengi değil kırmızı olmaya başladı.bu adet kanamasımıdır eğer öyleyse erken değilmi ilk defa başıma geliyor… yada yerleşme kanaması olabilirmi? simdiden cvbınız için tşkler.

 4. ara kanama olabilir kontrol etmek gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.