kafa derisinde şişlik

iyi qünler.Kafamın sol tarafında 6 7 ay önce yeşil mercimek büyüklüğünde beze şeklinde bir şişlik oluştu.Önceden ellediqimde acımıodu ve oynuodu ama sert bir şişlik.Şu an ise nohut büyüklüğünde ve dokunamıyorum.Çok feci aqrı veriyor.Ayrıca boynumun sol kısmı ve omuzlarıma kadar da aqrısı vuruyor.Ne olduğu ya da olabileceqi hakkında yardımcı olur musunuz?Şimdiden teşekkürler.

kafa derisinde şişlik” üzerine 78 yorum

 1. Merhabayin hocam soruma yanit verirseniz cok sevinirim. benim kafamda 5 6 yildan beri kucuk sivilce seklide bi sislik var ben onu bazen sıkıyorum kan cıkıyor ama bir kac gun gectikten sorna o sislik yine beliriyor o sivilce seklide sislik hic kaybolmuyor bazende o bolgede kafamın icin de bir arı meydana geliyor sizce bu nedir..

   1. Hayir hocam yapadi icin bas vurmadim ama o yara seklide bisey deil kuru bi cisim mercumek buklude ve ben onunla bazen oynuyorun biraz kan oldu o bolgede ama sislik yine duruyor yag kisti ala bilirmi

    1. sayin hocam size bi sorum daha olacak lutfen yanitlayin kafamı cok kurcalıyor bazı duyumlara gore yag kisti olabir diyolar sizce yag kisleri kanarmı lufen soruma cevap verirseniz cok sevinirim şimdi den teşekkür ederim..

 2. Ense tarafina yakin nohut buyuklugunde bir beze var agri yapiyor daha once aldirdim bir sene gecti tekrarladi..sac diplerim yapiyormus aldirmak istemiyorum bu bezeler ilac tedavisi ile iyilesiyormu

 3. 18 yaşındayım ve yüzümde hiç sivilce çıkmıyor ama kafa derimin altında her ay 2-3 tane aşırı derecede acı veren şişlikler çıkıyor.. ilk defa üçü birden aynı anda çıktı annem sivilcedir diyor haklı olabilir mi bu konuda ?

 4. Benim kafamın orta kısmında saç dipinde şişlik var neden olabilir ne yapmalıyım?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir