kafada şişlik

Bu sabah uyandığımda kafamın sağ kısmında kulak üstüne doğru bir şişlik hissettim yaklaşık bi ceviz genişliğinde bir alana sahip ne düştüm nede başımı çarptım ağrım ve acım yok aceba bu durum nedir ne yapmam gerekir ?

16 yorum “kafada şişlik

 1. tugay

  hocam kafamın arkasında sert bir şişlik var kemik gibi sert zeytin büyüklüğünde, ve devamında aşağı doğru çizgi gibi bi çıktıntı oluşmuş sizce ne olabilir ?

  • sevgili tugay yağ bezesi olabilir

 2. ahmet

  hocam benim kafamın arkasında bir şişlik var sizce nedir. ? tümör değidir demi?

 3. ahmet

  hocam benim kafamın arkasında bir şişlik var ,15 yaşındayım bu arada , tümörden korkuyorum inşallah değildir sizce nedir ?

 4. abdullah

  hocammerhaba;8yaşındaki oğlumun kafatasının sağtarafında yağ bezesigibive ellendiğinde kayganlaşan bir şişlik meydanageldi .Bunun ne olduğu hakkında bizi bilgilendirirmisiniz.Teşekküler.

  • sevgili abdullah yağ bezesi olabilir endişelenmeyin

 5. halit

  kafamda sivilce gibi birşey çıkıyo ve çıktıgı yerdeki saçı dökuyo bi sure sonra tekrardan saç çıkmaya başlıyo doktora gidiyorum yüzüme bile bakmadan ilaç yazıyo 🙂 sizce ne yapmalıyım teşekkur ederim iyi akşamlar

  • sevgili halit saç egzaması olabilir cilt hekiminin görmesi lazım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>