KAHVERENGİ AKINDI

MRB HOCAM, BEN 26 YAŞINDA EVLİ BR BAYANIM 4 AYLIK EVLİYİM .. CİNSEL İLİŞKİMİZDE EŞİM KORUNUR.. PREZARTİVLE. VE BEN EŞİME GÖRE DAHA GEÇ BOŞALIYORUM. BAZENDE BOŞALAMIYORUM..??? SZCE SEBEBİ NEDİR BİR DE BU AY. İLK DEFA KAHVERENGİ ADET KANANAMAM 4 GÜN SÜRDÜ SİZCE NEDEN KAHVERENGİ ADET KANAMAM GELDİ..

14 yorum “KAHVERENGİ AKINDI

 1. Denizz

  Eşimle her ilişkiye girdiğimde kahverengi gibi az miltarda kan geliyor yani çarşafa sürtmüş gibi bulaşıyor nedeni ne olabilir acaba yardımca olursanız sevinirim.

  • vajinal yara olabilir kontrol etmek gerekiyor

 2. Hande

  Benden 1 haftadır kahverengı akıntı gelıyor parcada gelıyor arada pekı bu akıntı cinsel ilişkiye zarar verir mi eşim veya bana herhangi bir sorun olusturur mu ??

  • pko sorunu yaşıyor olabilirsiniz

 3. fener

  kahverengi akıntı ndn gelir.

 4. Özlem

  Merhaba benim her ay adetim düzensiz olur bu ayda gecikti . Hamile olma durumum yok 2 gün önce tuvalete gittiğimde idrarla beraber kahverengi akıntı gibi geldi bende adet olacam sandım ama 2 gündür böyle adet belirtilerim devam ediyo . Göğüslerim hala şiş ve hassas kasiklarim şiş ama nden 2 gündür böyle ?

 5. bahar

  hocam ben bir yıllık evliyim ilişki sırasında benden kahve rengi akıntı geldi neden acaba ilk defa olan birşey

  • sevgili bahar hormonlara bağlı olabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>