Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva

Anasayfa     Doktora Sor     Kadınlara Özel
Kalça ve bacak ağrısı Neden Olur

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

           »

Kalça ve bacak ağrısı

Soru :

Yaklaşık bir aydır önce belimin sol tarafından başlayan daha sonra kalçaya ve bacaklara vuran bir ağrım var.Ağrıyla beraber zaman zaman bacağımda uyuşma batma karıncalanma oluyor.Nadiren bu ağrı ve batmalar sağ bacağımda da oluyor.Fizik tedavi ve dahiliyeye gittim.Düz bel filmi çekildi siyatik olduğum söylendi,romatizma testlerim normal çıktı.Ancak ağrı zaman zaman sağ tarafımda da oluyor bu yüzden siyatik teşhisi doğru mudur?

Etiketler: , ,

15 Haziran 2010

“Kalça ve bacak ağrısı” için 23 Yorum

  1. DERYA diyor ki:

    Merhaba;

    Yaklaşık bi senedir bazen ayda bir bazen 2 ayda bir genellikle sol kalçamda kasılmalar oluyor. 2 gun bu şekilde devam edip sonra geçiyor. Bunun sebebi nedir?

    Cevabınız için şimdiden teşekkürler…

  2. AYGÜLL_ diyor ki:

    merhabalar size sorum yaklaşık 3 yıldır geçmeyen ara ara hafifleyen ara artan bir kalça ağrım var sol tarafta özellikle çok ayakta durduğumda ya da çok oturduğumda otobüs yolculuklarında filan beni mahvediyor elimle masaj yapmaya çalışıyprum fakat bastırınca acayip bir batma hisis hissediyorum 2 yıl önce ftr ye gittim ama doğuştan gelen kalıtımsal bir bozukluk olduğunu söyledi bana doktor ömür boyu çekmezsin bu ağrıyı elbet birgün geçer diyor ama ne zman gerçekten bazen çok umutsuzluğa kapılıyorum spor yapan birisiyim ben ama kendimi çok zorladığımda kramp tarzı ağrı giriyor sol kalçama ve çok fazla kasılma hissediyorum bu arada MR sonucunda lomber lordoz düzleşmiştir diyordu bunla alakalı olabişlir mi sizce ne yapmalıyım bir beyin ve sinir cerrahi uzmanına görünmelimiyim??

Sizde bu konu ile ilgili soru sorun veya ek bilgi verin

Sorunuz bu konu ile ilgili değilse buraya tıklayarak yeni bir soru sorun. Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz