Kulak Zarı Ameliyatı

Öncelikle Merhaba…
Ben ufak yaşta ateşli hastalık nedeniyle ortakulak iltihabına bağlı kulak zarım delindi… En son doktora gittiğimde 26 desiberlik işitme kaybı olduğunu söyledi… Üstüne pek düşmedim… ama bu durum beni rahatsız ediyor…şöyle anlatayım denize giremiyorum kulağıma su kaçtığında dayanılmaz bir ağrı yapıyor… grip olduğum zaman kulak tıkanması oluyor… dahada önemlisi kendi kalb atışlarımı duyuyorum hergece. konuştuğumda ilk olarak kendi sesimi derinden duyuyorum… Ameliyat olursam bunun bana ne kadar yararı var öğrenmek istiyorum.yani denize girebilirmiyim sonrasında… gece duyduğum bu sesten kurtulurmuyum. ne kadar yararı olur… şimdiden teşekkür ederim… sorunlarımıza cevap verdiğiniz için….

17 yorum “Kulak Zarı Ameliyatı

  1. ebru

    Merhaba.kulak sari ameliyati olali henuz 5 gun oluyo.dikislerm bugun alindi.kulagmin icinde ve cevresnde agrilar var bazen dayanilmaz agrilar giriyo bu normal biseymi .öksurugum oldugundan dolayi zarda kayma olcak diye korkuyirum.agzim acik oksuruyorum bisey olurmu.kulagmn icinde güm güm seslee ugultular var bunlar normalmi ne zaman kadar surer.tam iilesmem ne zaman olur bilgi verirsenz sevinirim.tesekkirler simdiden.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>