makata cisim sokmak

kolay gelsin .ben bir bayan arkadasla ılıskıye gırdım ve oda azgınlıktan benım makatıma penıs buyuklgunde bır cısım sokmustu 5-6 ay once makat bolgemde kasıntı var soyulma derıde ve makatda bı cızgı kesık gıbı bırsey var acaba bu nedır ? ve doktora gıdıcem genel cerrahıye doktor bı cısım gırdıgını anlar mı lutfen cevaplayın .

491 yorum “makata cisim sokmak

 1. Eylem

  Meraba ben 3 4 ay once makattan 3 cm uzunlugunda kalin olmaya kucuk pil boyitunda bir cisim sokmustum ve sonrasinda diskiyla ciktigini gormedim normal.bi sekilde tuvaletimi yaptim bir sorun olmadi kan falanda gelmedi suanda bagirsaklarimda bir dengeszilik var ve kasiklarima agri acaba bunla mi ilgilidir icerde kalmis olabilir mi lutfen cevaplayin cok.endiseliyim alilemede soyleyemem.

  • neydi bu içerde olabilir röntgen çektirin

 2. mustafa

  göremiyorum kablonun ucunu hocam. dışkılamak için biraz zorladım fakat olmadı. açık renkli çok az kan geldi. ailemle bu durumu paylaşamam. kendim halledemez miyim?

  • kendiniz halletmeniz güç o yüzden bu durum önemli acile başvurmanız gerekiyor

   • mustafa

    peki kontrol için ne kadar ücret gerekiyor. tek başıma giderim en kötü yarın. ve her hastane bunun kontrolünü yapıyor mu?

    • acile başvurun ücret alınmaz

     • mustafa

      Peki dışkıyla birlikte çıkarsa bir aciliyet söz konusu mudur? İlginiz için çok teşekkür ederim.

     • çıkarsa ve kanama yoksa sorun olmaz ama bu durumu kontrol etmeden yorum yapmak güç

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>