peniste yanma ve ağrı

merhaba hocam.öncelikle bende halk arasında göbek düşmesi denen bir rahatsızlık var.yani ağır bişey kaldırdığımda karnımda sancılar hissediyorum.hocam ben 1 yıldan fazla oldu 50 kg lık bir ağırlık kaldırdım 1 yıldan fazla oldu.o an karnımda hemen ağrı hissettim ve o ağrı aşağıya doğru taa penisimin ucuna kadar hissettim.işte o an başladı sorunlarım.penisimde ağrılar ağrılı idrar yapmalar ve penisin üzerinde damarların belirgenleşmesi ve kabarması.fakat asıl sorun hocam penisin üzerinde deride kızarıklar cildi baya bi tahriş olmuş.ve biber sürmüşcesine zaman zaman yanmlar ve penisin ucunda ağrılı kaşıntılar ve penisin içinde sızlamalı tuhaf bir ağrı..hocam penis başının hemen berisinde sünnet derisinin olduğu yerde (sünnetliyim)halka şeklinde sanki damar şişmesi gibi bir şime oluyo ve o bölge kızarıyo özellikle penis sertleştiğinde belli oluyo ve özellikle boşalmadan sonra o bölgede yanmalı ağrılar gerginleşmeler oluyo.ve şuan penis derisi hani deriniz bir yere sıkışırda kan toplar morarı tıpkı öle görünüyo kırış kırş olmuş ve hocam son 3-4 aydan beri farkettiğim penis başında üst kısımda fakat penis içinde olan elimle dokunduğumda hissettiğim bi sertlik var ve ağrıların o sertlikten geldiğini sanıyorum.hocam açıkcası askerde olduğum için temizliğe çok dikkat edemedim.ve geçen hafta ilk kez ürolojiye gittim meni idrar ultrasyon sonuçlarında bişey yok dedi ve bir tane dahi ilaç yazmadı ancak penisin kök kısmında dahi o yanmayı tuhaf ağrıyı hissediyorum..bu araada 30 yaşındayım ve bir cinsel hayatım yok.hocam karışık oldu ama umarım sıkıntılarımı size anlatabilmişimdir.acaba sorun ciltlemi ilgili ürolojikmi bilmiyorum.beni aydınlatırsanız çok sevinirim.psikolojik durumum çok kötü.şimdiden çok teşekkürler..kolay gelsin.

57 yorum “peniste yanma ve ağrı

 1. can

  Hocam yaklaşık 5 gün önce korunmalı olarak cinsel ilişkiye girdim ve ilişki sırasında karşı taraf kendini baya sıktı ve ben de girerken zorlanma oldu hissettim 3 gün sonra penisim de bir ağrı ve ucunda sızı var ama gün içinde her hangi bir akıntı yok ve ilişkiden sonra sabun ile penisimi temizledim ne olabilir sıkıntım hocam.?

  • can

   ve hocam idrar yaparken herhangi bir yanma yok sadece ince ince sancı var

  • zorlamaya bağlı zedelenme olmuş olabilir

 2. samet

  penisimin başına böyle sert bişe sürtüldümü ağrıyor[havlu gibi] ağrı yapıyor başını iyice gerdirdim böyle çatlak çatlak nasıl bu ağrıyı geçirebilirim?

  • mantar olabilir ilaç kullanmak için doktora başvurun

 3. Mesut

  Hocam, 4saat masturbasyon yaptım. 4-5 saat uyudum. Şimdi uyandım, bi baktım baya bi şişmiş ve kızarmış. Ne yapmam gerekir.

  • aşırı zorlamışsınız idrarda yanma varmı

 4. ca n

  Merhaba ben sabah kalktığımda cinsel organında içi yanma gibi bi ağrı ile uyandım

  • enfeksiyon için test yaptırdınız mı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>