Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva

Anasayfa > Penisteki Çatlaklar Hastalığı ve Tedavisi

Penisteki Çatlaklar

Soru :

Merhaba,
Yaklaşık bir yıldır pe***in baş kısmına yakın yerlerde çatlaklar oluşmaya başladı. Terramycin,Bepanthen, Silverdin gibi kremler kullandım (Terramycin kullandıktan sonra çatlakların miktarı daha da arttı)kabuklaşıyor fakat kabuk koptuktan sonra tekrar aynı çatlaklar ortaya çıkıyor. Özellikle cinsel ilişki sonrası bu durum acı veriyor. Ne yapmalıyım?, Hangi ilacı kullanmalıyım? Yardımınız için şimdiden teşekkürler..

Aranan Kelimeler:

Etiketler: , , ,

11 Kasım 2009

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

»
Soru Sormak için Resme Tıklayın

“Penisteki Çatlaklar” için 11 Yorum

  1. oğuz diyor ki:

    sevgili hocam bundan yaklaşık 2 gün önce p***s imin baştan yaklaşık 4 cm aşağısında yırtıklar oluştu banyoda sabun vb herhangi bişey değerse can acıtıyor ne yapacağını bilmiyorum yardım eder misiniz 16 yaşındayım teşekkürler…

  2. Tetra diyor ki:

    Iyi gunler ben dun bir iliski yasadim penismin sunnet kisminin 4 cm asagidinda yirtilmis gibi yariklar olustu bunun sebebini anlayamadim

  3. yalcin diyor ki:

    Evet evliyim 38 yasindayim

  4. yalcin diyor ki:

    Merhaba benim sorum pe***in derisinde bazen cok kucuk yaralar cikiyor bunun icin sizden yardim istiyorum ne yapmayim hangi merhem kullanmaliyim ilginize tesekur ederim sididen

  5. Larun diyor ki:

    Merhaba,
    Yaklaşık bir yıldır pe***in baş kısmına yakın yerlerde çatlaklar oluşmaya başladı. Terramycin,Bepanthen, Silverdin gibi kremler kullandım (Terramycin kullandıktan sonra çatlakların miktarı daha da arttı)kabuklaşıyor fakat kabuk koptuktan sonra tekrar aynı çatlaklar ortaya çıkıyor. Özellikle cinsel ilişki sonrası bu durum acı veriyor. Ne yapmalıyım?, Hangi ilacı kullanmalıyım? Yardımınız için şimdiden teşekkürler..

    yukardaki sorun aynen bendede mevcut tedavi için ne gerekli

  6. olcay diyor ki:

    merhaba doktor bey,
    benim sorum şu:pe**s baş kısmının kenarlarında bulunan deri kısmı bazı yerlerinde ölü deri gibi soyuluyor ve alt kısımda ki deri gerildiği zaman bu soyulan yerler çatlıyor bazende kanıyor acı veriyor uzun zamandır var ama bazen kayboluyor kaybolduğu zamanda yaraların oluştuğu yerin derisi açık renkte oluyor. bu mantar mı yoksa bir cinsel hastalık mı bilemedim…saygılar

  7. Doktor Deva diyor ki:

    Burdan size ilaç tavsiyesinde bulunamam ama bu çatlaklar genelde fazla masturbasyon veya şiddetli ilişki sonrasında oluşmuş olabilir.Bunun için ilişkiye veya masturbasyona bir müddet ara vermeniz gerekiyor.Nemlendirici kremler kullanabilirsiniz Terramycin antibiyotik etkili bir krem olduğu için tahriş etmiş olabilir sık kullanmamalısınız. Ayrıca temizliğede dikkat etmek gerekir bir müddet cinsel perhisden sonra bile ilişkiye prezervatif kullanarak girmelisiniz.

    Sağlıklı günler dilerim.. pe**s konusunda ayrıntılı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz…

    Cinsel işlev bozukluğunu önemseyin!

Sizde bu konu ile ilgili yorum yapabilir Soru Sorabilirsiniz

Yorum yaparken veya Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz


Sağlık Ekibi Sağlık Kategorileri

  • Ağız ve Diş
  • Akciğer Hastalıkları
  • Bağırsak ve Anüs
  • Beslenme Hastalıkları
  • Beyin ve Sinir
  • Böbrek ve İdrar Yolları
  • Bulaşıcı Hastalıklar
  • Cilt Hastalıkları
  • Cinsel Hastalıklar
  • Çocuk Hastalıkları
  • Diğer Hastalıklar
  • Diyet
  • Doktora Sor
  • Eklem Hastalıkları
  • English Health
  • Erkek Hastalıkları
  • Estetik
  • Genetik
  • Göz Hastalıkları
  • Hastalıklar
  • Hormon Hastalıkları
  • İlk Yardım
  • Kadın ve Doğum
  • Kalp ve Damar
  • Kan Hastalıkları
  • Karaciğer Hastalıkları
  • Kas Hastalıkları
  • Kategorilenmemiş
  • Kemik Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz
  • Laborant
  • Laboratuvar Günlüğü
  • Mide Hastalıkları
  • Ruh Hastalıkları
  • Sağlık Haber
  • Sağlık Sözlüğü
  • Sağlıkta Pratik Bilgiler
  • Şifalı Bilgiler Kitabı
  • Solunum Hastalıkları
  • Doktor Deva