Primolut N kullanımı

iyi günler.bende iki ay önce gebelige benzer bişey oldu.doktorun dedigine gore döllenme olmuş ama rahim duvarına tutunamamış.kendiliginden inşaallah duşer dedi.yaklasık 1 hafta sonra düştüde.ve bu ay adet adet olamadım doktorum primolut-N verdi10 gun kullanmam lazım.bugun35.günüm karnım çok agrıyor sizce ilacı bıkakıp adet olmamımı saglasam çunku ilacın bitmesine 5 gun var.ayrıca adet olduktan sonra GİNERA draje dogum kullanım hapını verdi sizce kaç ay kullanmam gerekir.normalde adet bozuklugu hiç yoktu düşükten sonra oldu.

113 yorum “Primolut N kullanımı

  1. seda

    Merhaba ben en son 25/03/2014 tarihinde adet oldum ve 27/04/2014 tarihinde düğünüm var diyerek bu gün primolut-N kullanmaya başladım yanlız hiç bir doktora sormadan duyumlarla kullanmaya, basladım ve suan sitelerdeki primolut-N hakkında yorumları okudum kullanıp kullanmamakta kararsız kaldım sadece adet dönemim için değil evlendiğim gün ilişki sırasında yada sonrasında bir sıkıntı olabilirmi yardımcı olurmusunuz.

  2. Lale

    10 gün boyuncagünde 3tane primolut kullandım.

    Bıraktıktan sonra reglim 3 gün sonra başladı. ancak normal döngü zamanımda tekrar hastalandım. Üzerinden 10 gün geçmesine rağmen hala koyü kahve bir akıntı şeklinde devam ediyor. Ne yapmam lazım?

    • hormon değerlerinizi kontrol ettirebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>