Tüm sorunlarınız için tek Adres Deva

Anasayfa     Doktora Sor     Kadınlara Özel
sağ göğüs kafesinin altında bir ağrı Neden Olur

Bir Önceki Yazı

«

Bir Sonraki Yazı

           »

sağ göğüs kafesinin altında bir ağrı

Soru :

sağ göğüs kafesinin alt tarafında (yani boş kısmında)bir ağrım var.bir iki gün gece yatarken sağa ve sola dönmemde dahi rahatsızlık verdi ,hatta uyku uyamadım .Ben ilk başlarda gaz sıkışması gibi geldi ama yinede tam emin degilim.Yanlız karnım sert ve şişkinlik var.Şimdi uykudan uyanmıyorum belki ama yolda yürürken sanki o boşluğumda birşey hareket ediyor gibi ve bazende o boşluk olan yani ağrımın olduğu yere biraz elimle vurduğum zaman ağrı oluyor.
şimdiden Teşekkür Ederim.

Etiketler: , ,

26 Ocak 2011

“sağ göğüs kafesinin altında bir ağrı” için 8 Yorum

 1. patisko diyor ki:

  gogus kafesımın sag alltında yanı çipamın 10cm uzaklıgında içtigim suların sesını duyuyorum bununla ilskili olarak aynı bölümde titreme goruyorum. Kendi kendime boşaldıgımda sperm akıntısında bıraz acı duyuyorum. İdrarımı yaparken yanma ve zorlanma yasıyorum ve ayrıyetten aşırı gaz olusturuyor vucudum. öncedne bunlar yoktu. yaşım 39. yardımcı olursanız sevınırım.

 2. elif diyor ki:

  iyii akşamlar 3 gundür sağ göğüs kafesimde ağrı var nefes alıp verdiğimde yürüdüğümde ağrısı artıyor ve bir gündür idrar yanması basladı. yardimcı olursanız sevinirim

 3. temam diyor ki:

  sağ göğsümün altıda deri altıda çok ağrım var 3 aydır sırtıma vuruyor hangi bölüme gitmeliyim

 4. BARBAROS diyor ki:

  Merhaba;
  Benim onbeş gündür balgamlı öksürüğüm var. Balgam sökücü ilaçlar kullandım ama henüz öksürük geçmedi. İki gündürde Gögsümde sağ ön tarafta gögüs altında bölgede acı; öksürürken acı hissediyorum. Acı genelde öksürürken oluyor ama sonrasındada devam ediyor gibi. Doktorumuz başta salgın olduğunu söylemişti ve geçer diye araştırmada yapmadım. Ne yapabilirim? Muayene yaptıracağım tabiki ama sizin fikriniz de benim için önemli. Teşekkür ediyorum.

 5. Deva diyor ki:

  Anlattığınız ağrı kas-iskelet sistemine ait bir ağrı gibi görünse de, bu yaşlarda erkeklerin dikkat etmesi gereken kalb ağrılarıdır. Kendinizi kalb yönünden mutlaka gözden geçirtmelisiniz.

Sizde bu konu ile ilgili soru sorun veya ek bilgi verin

Sorunuz bu konu ile ilgili değilse buraya tıklayarak yeni bir soru sorun. Soru Sorarken !
Düzgün bir Türkçe kullanınız!
Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
İnsanları rencide edici ithamlarda lütfen bulunmayınız!
Saçma isim ve yanlış mail adresli sorular cevaplanmaz