sık sık sol göğsümün altında ağrı

Merhaba adım isminaz 30 yaşındayım bekarım sorum şu benim dün akşam sık sık sol göğsümün altında ağrı var ağrı şöyleki birden bıçak saplanıyor gibi giriyor sonrasında ağrı  giren yeri sıkıştırıyor bu dün akşam 8 den gece 2 ye kadar sürdü ama 3er dk.aralıklarla giriyor vede 10 saniye sürüp ağrı çıkıyor 3er dk.sonra aynı şekilde ağrı yapıyor bunun nedeni nedir vede bunun için hangi branşa gitmeliyim cevaplarsanız memnun olurum şimdiden çok teşekkür ederim.

Cevap

Göğüs ağrısı konusunda ayrıntılı bir yazıya aşağıda kli linkten ulaşabilirsiniz

http://www.saglikekibi.com/deva/kardiyoloji-doktoruna-sor/kalp-hastaliklari-ve-gogus-agrisi-nedenleri-ve-tedavisi.html

One thought on “sık sık sol göğsümün altında ağrı

  1. deniz

    merhaba, 24 yasinda, bayanim. benim gecen seneden beri kalbimde bir agri var, ve cok sik giriyor, kendimi yormadigim zamanda, otururken, uyurken bile agri giriyor. kendimi cok yorgun ve halsiz hissediyorum.hatta bazen agriyla uyaniyorum. bir kac kere de sol koluma agri girdi, sol elimde sislik ve uyusma oldu, kolumu hareket ettiremedim. doktora gittim, kalp kapakcigimda cokme oldugunu soyledi, ayrica demir eksikligim, kansizlik, sekerim dusuk ve kolestrolum 197 civari ama onemli bir sey degil dedi. hala sik sik agri giriyor, ne yapmaliyim ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.