siyah renkte bi akıntı

selamlar 16 haziranda adet oldum ve aynı gün aylık koruyucu iğne vurdurdum ilk kez bir doğum kontrol yöntemine başvuruyorum 30 yaşındayım 3 çocuk annesiyim son doğumumu 1 yıl önce yaptım ve yine hayatımda ilk kez 1temmuz da yeniden kanamam geldi normalde ayda bir yada daha uzun aralıklarla kanarım fakat bu kanama siyaha yakın renkte ve pıhtılaşmış sümüksü bi şey hala devam ediyor vajina bölgemde ve kasıklarımda hafif sancılar var kanama 2 günün sonunda arttı iğnemidir sebebi yoksa farklı bir rahatsızlığın habercisimi

siyah renkte bi akıntı” üzerine 36 yorum

  1. Son bes aydr adet olmuyorum doktora gittim testler yaptim hamilede degilim sitresten dir dedj doktor ama gayet duzgun rahat guzel bir hayatim var ve son yirmigundur vajinamdan siyah kan gbi bissy akiyor ve koku yapiyorr..

  2. merhabalar. Adet donemim gectikten sonra 20 gun boyunca siyah kan gelmeye devam etti ama adet kanamasi gibi degil cok daha koyu renkli kan ve bazende katimsi gelmekte. Gelmeye hala devam etmek acaba nedeni nedir?

  3. meraba ben 13 yaşındayım daha adet olmadım ama siyah renkde akıntı geliyor sebebi nedir?

  4. ağır bişe kaldırdığımda vajına bölgesinden siyah akıntı geliyor nedenini öğrnebilirmiyim

      1. Ben 26 yaşındayim ewliyim 1kizim var gecen hafta adet oldum pazar gunu temizlendim daha aradan 5gun geçti ve şuan kahverengi akıntı gelio nedeni sizce nedir ??

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir