31 yorum “Sol testiste ağrı

 1. ömer

  merhaba hocam bu sabahtan beri sol testisim ağrıyor ne yapmam gerek

  • sevgili ömer enfeksiyonel bir durum olabilir test yapalım

 2. tufan

  hocam gerekli tahlilleri yaptırdım.herhangi birşey çıkmadı.doktorum sinir sıkışması olabileceğini söyleyerek beyin cerahhına yönlendirdi.şuan ilaç kullanıyorum ve ağrılarım hafifledi.sanırım problem sinir sıkışmasıymış.

 3. tufan

  merhaba.benim sol testisimde zaman zaman ağrı ve şişlik oluyor.ağrı olduğunda testisime dokunamıyorum bile.daha önce defalarca doktora gittim fakat bir türlü geçmedi.6 yıl oldu hala geçmedi.ilaç kullanıyorum geçiyor daha sonra tekrarlıyor.doktor orşit dedi fakat hep tekrarlıyor.(daha önce cevap yazmışınız hocam fakat farketmedim.hayır evli değilim)

  • sevgili tuvan orşit Kronik epididimit ya da varikosel olabilir.gerekli incelemelerin yapılması gerekiyor

 4. gknn

  Hocam benim 2 gün önce arkadaşım testisime tekme attı şuan oturunca, kalkınca, ani hareket edince ağrı oluyor midemdede bulantı oluyor ara sıra ayrıca hafif şişlik var iltihap mı yoksa daha büyük bi sorun olabilir mi?

 5. Ali

  Hocam ben daha ergenlige girmedim 2 gundur sol testisim de hafif bir agri var ilk gun dok agridi ama simdi daha az acaba ergenlige mi giriyorjm yoksa baska birseymi ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>