Sperm’in rengi sorunu

Mrb.ben 48 yaşındayım evliyim 3 tane de çocuğum var,bugüne kadar hiç bir sağlık sorun yaşamadım (grip hariç)06.03.2010 tarihindeki cinsel birleşmem sırasında her zaman beyaz olan spermlerimin rengi kirli beyaz,ve çok sulu gelmeye başladı,rengi o kadar dikkat çekiciki,sarıya yakın bir renk ve ürperdim açıkcası,bana bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

220 yorum “Sperm’in rengi sorunu

 1. cem

  son 1 haftada benım menim sarımtırak gelmeye başladı ayrıca çok sıvı akışkan nedeni ne olabilir? teşekkürler

 2. memeta

  Ben cok sık mast.masyon yapan biri degılim menim koyu sarı renkte geliyor 18 yasındayım sorun nedir bu bayadir boyle iltihab mi var varsa nasil bir tedavi uygulanmalidir kısırlık olabilir mi?

  • iltihap için test yaptırmanız gerekiyor çıkan sonuca göre doktorunuz ilaç başlayabilir

 3. AhmetC

  Merhabalar yaklaşık 14 yaşımdan beri dikkat ediyorum sperm rengim bilindiği üzere opak mat ve porselen renginde ve koyu kıvamda değil. 24 yaşındayım aldırış etmıyordum ama şimdi çok aklımı kurcalamaya başladı . Fazla sıvı sarı yeşil çok açık şeffaf beyaz renkte nedeni nedir bu zararını görürmüyüm.

  • enfeksiyon olabilir test yaptırın

 4. mehmet

  merhabalar benım sorum benım menım açık sarı renkte gelıyordu aldırış etmıyordum ama 1 ay kadar önce çıkolata rengı gıbı geldı korktum doktorada çıkmadım geçen hafta menının rengı yıne aynı çıkolata rengı acaba nedır bır hastalık belirtısımı yaşım 57 tam sertleşmıyor cvp verırsenız çok sevınırım ıyıçalışmalar

  • sevigli mehmet kan olabilir o yüzdenbazı testler için ürolojiye başvurmanız gerekiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>