Tetanoz aşısı ve etkinlik süresi

Rahatsız ettiğim için üzgünüm ama bir sorum olucaktı ben tetanoz aşısı vurulalı 3 yıl 11 ay oldu bundan birhafta önce ayağıma demir battı bayağı derindi taktar aşı vurulmam gerekiyomu ?

50 yorum “Tetanoz aşısı ve etkinlik süresi

 1. ela su

  beni bir kaç sene önce kedi tırmaladı tetenoz oldum.Bu gün kedileri severen 3 aydır beslediğim kedi bileğim tırmaladı ne yapmalıyım?

 2. SİBEL

  kızım 2 sene önce tetenoz aşısı oldu. şu an 1. sınıfta. aşı olsa zararı olur mu;? tehlikeli mi. tetenoz aşısını 2011 yazında olmuştu. teşekkürler şimdiden.

 3. can

  merhaba bacağımda 1 2 santimlık bır yara olmus ben nasıl olduğunu anlamadım ince bır kabuk bağlamıs bile 2 sene once tetanoz olmustum tekrar gerek var mıdır ?

  • sevgili can koruyucu aşı gerekebilir doktorunuza başvurun

 4. Ziya

  Arkadaşlar benim bugün koltukaltımı çok hafif paslı bi jilet çizdi çizik en fazla 3mm derinliğinde ve 0,5cm uzunluğunda 1.sınıfta tetanoz olmuştum şuan 8.sınıfa geçtim sizce tetanoz yaptırmalımıyım ? Yalnız biraz kan aktı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>