Vajinada adet sonrası kahverengi akıntı hakkında

Yaklaşık 3 yıldır adet sonrası vajinada kahverengi-beyaz renk şeklinde akıntım devam ediyor. 2 yıl önce rahim duvarı ve 3 tane kist sonucu polip olarak değerlendirildi. Daha sonra 3 ay adet sonrası adeti sayarak 10 gün sonra promolid ilacı kullandım fakat hala rahatsızlığım devam etmektedir. İlişki sonrası kanlı su arasıra oluyor. Daha sonra doktora gitmedim. Bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

3 yorum “Vajinada adet sonrası kahverengi akıntı hakkında

  1. elif

    merhaba.ben 18 yaşındayım.adetime daha 10 gün varken erken adet oldum ve hiç böyle erken olmazdım hep geç gelirdi.ve kan gibi değildi kahverengi lekeydi bu 1 hafta boyunca devam etti ve banyo yaptıktan sonrada gelmeye başladı 5 gün boyunca aralıklarla sürdü.bunun sebebi nedir acaba???

    • sevgili elif bu bazen ilaç stres gibi durumlarda olabilir

  2. Çok farklı nedenlere bağlı olabilir o yüzden bir an önce bir kadın doğum uzmanına başvurmanızı öneririm. Basit nedenlere bağlı olabileceği gibi ciddi sebeplere bağlı da olabilir o yüzden bu şekilde internetten çare bulamazsınız doktora gidin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>