vücuttaki kırmızı lekeler

vücumda çok sayıda küçük kırmızı lekeler çıktı. daha önce de vardı ama çok azdı. son bir haftada yaklaşık 10-15 tane çıkmış. toplu iğne başı büyüklüğündeler. nedeni ne olabilir. bana yardımcı olabilir misiniz?

vücuttaki kırmızı lekeler” üzerine 35 yorum

  1. mrb hocam benim kollarımda başlayan ve bu sıralar vücudumdada artan kırmızı noktalar var çok ufaklar ama sayıları artıyor geneli kollarımda ve bacaklarımda ne yapmalıyım

  2. Rümeysa hanımın yaşadıklarını nisan 2012 başından beri çok yoğun yaşıyorum, ayrıca ellerim-kollarım sürekli karıncalanıyor ve uyuşuyor. 5 dakika bilgisayar başında yazı yazamıyorum.
    Saygılarımla

  3. dün geceden beri ellerim kollarım sırtım kaşınıyor ellerim kollarım küçük sivilce gibi kırmızı kırmızı pütür pütür şeyler çıktı kafam yüzüm dahil her tarafım kaşınıyor . su çiçeği gibi durmuyor ama çok kaşınıyor ve 18 yaşındayım su çiçeği kızamık gibi şeyler geçirmedim ya da allerjik birşey olabilir mi alerjik?

  4. Tsk ederım Hocam sagolun doktara gıdecem hıc alerjık bır durumum olmadı ilkez oldu ve dagılıyor bu alerjık ıse dagılırmı acaba ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir