Yemek görünce midem bulanıyor

merhaba yaklaşık bir aydır yemek görünce midem bulanıyor gün içinde agzıma acı sular geliyor ve midem sürekli ağrıyor halsizim bunların sebebi nedir acaba

13 yorum “Yemek görünce midem bulanıyor

 1. hatice

  11 yaşındayım midem bulanıyor BAŞIM AĞRIYO BAŞIM DÖNÜYOR HER ŞEY çok gereksiz geliyor çok mutsuzum ne olur ne yapabilirim?

  • 11 yaşında bu kadar çok sıkıntı yaşamayın sizi etkileyen bir olay mı var

 2. eda

  midem bazen yemek görünce çok bulanıyo yapabilirim tedavisi nedir?

  • sevgil ieda yaşınız kaç

 3. Kamil

  Benim de yaklaşık 4 aydır mide bulantısı sikayetim var. Evde çok problem olmuyo ama dışarıda, sigara, yemek, parfüm – ter kokusu vs gelince bulanıyor. yaklaşık 1 aydır bi mide koruyucu ve sindirim hızlandırıcı hap kullanıyorum (Raneks – motillium) ama sabahları erken kalkmadığımda ve evde olduğumda sorun yokmuş gibi görünüyor, eğer bi işim olup ta sabah erken kalkıp bir yerlere gideceksem hafif bi kahvaltı bile mide bulantısı yapmaya ve kesinlikle kusmama yetiyor.
  Bu durum hayat standardımı da baya bir düşürdü, kusmak korkusundan dolayı kapalı ortamlarda bulunmak, uzun seyahate çıkmak, dışarda yemek yemek gibi şeyleri yapamaz oldum, psikolojimi de bozdu, eski günlerimi özler oldum. Bazen hiçbir şey yokken halsizlik de oluyor..dışarıdayken aniden eve dönesim geliyor.
  ( Üniverste mezunuyum ve bir senedir çalışmıyorum, girdiğim birkaç sınav kötü geçti ve bunun sonucunda boşluktayım su anda. En büyük etkinin de bu olduğunu düşünüyorum ama yine de bunun bir ilaç tedavisi vardır böyle yaşamak çok zor. )
  Gastrolojiye falan gitmedim, endoskopiden korktuğum için, antidepresan falan mı kullansam 😀

 4. ezgi

  11 yaşındayım midem bulanıyor BAŞIM AĞRIYO BAŞIM DÖNÜYOR HER ŞEY çok gereksiz geliyor çok mutsuzum ne olur yardım edin !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>